• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 976-1686-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

کاروان تجهیزات ورزشی راهی مدارس محروم قم شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره ‌کل آموزش و پرورش استان قم خبر داد: کاروان تجهیزات ورزشی در قالب 40 دستگاه خودرو راهی مدارس محروم و حاشیه‌ای قم شد.

محسن رمضان بیگی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم عنوان کرد: با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش از جمله دکتر محمد جعفری مدیر کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت خانه و مدیران آموزش و پرورش نواحی قم، صبح امروز کاروان تجهیزات ورزشی در قالب 40 دستگاه خودرو به مدارس محروم، حاشیه ای و کم برخوردار قم اعزام شد.
  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره ‌کل آموزش و پرورش استان قم افزود: برای انجام یک درس تربیت بدنی در مدارس، 4 مولفه مهم ضروری است که باید در کنار هم قرار بگیرد؛ این مولفه ها شامل معلم متخصص، محتوای آموزشی، برنامه و منابع و تجهیزات است؛ در این راستا به منظور تامین تجهیزات در مدارس محروم طرح ارسال تجهیزات در حال اجراست.


وی تصریح کرد:در سال جاری وزارت آموزش و پرورش رقم قابل توجهی به میزان 30 میلیارد تومان برای تهیه تجهیزات ورزشی مدارس در سطح کشور اختصاص داده است؛ اولویت اجرای طرح در مناطق کم برخوردار و حاشیه ای شهر است، در استان قم نیز خرید تجهیزات به مبلغ 400 میلیون تومان انجام گرفته است.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره ‌کل آموزش و پرورش استان قم خاطرنشان کرد:کاروان ارسال تجهیزات با شعار پویایی سلامتی و نشاط به تمامی مدارس حاشیه ای می رود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: