• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 977-186-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی از 4مهر/تجلیل از طلاب نخبه جامعةالمصطفی‌


مدیر کل امور تحصیل جامعةالمصطفی گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی در 4مهرماه، 30 تن از طلاب نخبه غیر ایرانی تجلیل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حمیدرضا قلی‌زاده در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه با اشاره به آغاز سال تحصیلی جامعه المصطفی از 4مهرماه، عنوان کرد: طلاب محصل در جامعه المصطفی از 110 ملیت هستند.

مدیر کل امور تحصیل جامعةالمصطفی افزود: مراسم آغاز سال تحصیلی جدید جامعةالمصطفی چهارشنبه هفته جاری از ساعت 9:30 دقیقه الی 12 با سخنرانی آیت‌الله سبحانی در سالن قدس مجتمع امام خمینی(ره) برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی 30 تن از طلاب نخبه غیر ایرانی و 200 تن از ممتازین جامعةالمصطفی تجلیل می شوند. علاوه بر تجلیل از نخبگان حوزه برنامه‌هایی مانند نوحه سرایی و معرفی فعالیت های معاونت آموزشی سخنرانی دکتر عباسی معاونت آموزشی المصطفی و آیت الله اعرافی رئیس جامعة المصطفی و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار می‌شود.

قلی زاده تصریح کرد: در این آئین از حضور طلاب و فضلای غیر ایرانی جامعة المصطفی، اساتید، مسئولان، مدیران حوزه‌های علمیه و برخی از روسای دانشگاه‌ها و مراکز علمی و موسسات آموزشی در قم دعوت به عمل آمده است.

مدیر کل امور تحصیل جامعةالمصطفی اظهار کرد: در حاشیه این آئین نمایشگاهی از انتشارات و منشورات این مرکز علمی بالغ بر 500 عنوان کتاب برپا می‌شود ضمنا مجموعه ای از دستاوردهای علمی فارغ التحصیلان و طلاب جامعة المصطفی در معرض دید عموم قرار می گیرد.

وی بیان کرد: انتخاب نخبگان حوزه در جامعة المصطفی بر اساس ویژگی های خاص از نظر آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی است و افراد باید از نظر این مولفه‌ها سرآمد باشند و شاخصه‌های معدل و انتخاب واحد در طول تحصیل و نظم و انظباط و فعالیت های فرهنگی و مشخصه های تربیتی را داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: