• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-384-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم:

ساماندهی بازار، تامین کالا و صادرات نیازمند تدابیر جدی استمعاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: در جهت رفع مشکلات فعلی، ساماندهی بازار، تامین کالا و صادرات نیازمند تدابیر جدی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری عصر امروز در پانزدهمین جلسه کار گروه تنظیم بازاراستان قم در تالار امام رضا(ع) در فرمانداری قم عنوان کرد: یکی از دغدغه های جدی افزایش قیمت به صورت خودسرانه و به دور از چارچوب های لازم است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم افزود: در صورتی که واحدهای تولیدی به واسطه افزایش مواد اولیه و هزینه ها نیز بخواهند قیمت ها را افزایش دهند باید درخواست کتبی ارائه کنند تا بررسی شود.

وی تصریح کرد: اگر قیمت های مصوب برای تولیدکنندگان بر اساس دلایل منطقی مقرون به صرفه نباشد طبق ضوابط می توانند قیمت ها را افزایش دهند.

غضنفری در مورد توزیع اقلام در فروشگاههای بزرگ و مرکزی خاطرنشان کرد: دستگاههای اجرایی به صورت مستمر و میدانی برای ارزیابی قیمت ها و نظارت بر عرضه اقلام وارد عمل شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم در مورد تامین تجهیزات به ویژه لاستیک خودروها عنوان کرد: در جهت تامین نیازها باید لاستیک و تجهیزات به اندازه کافی فراهم شود.

وی بیان کرد: از طرفی در راستای رفع مشکلات از ظرفیت ناوگان حمل و نقل وابسته به دولت در حمل و نقل کالاها استفاده شود.

غضنفری تصریح کرد: نهادهایی در قم فعال هستند که می توان از خودروهای آن ها در حمل و نقل بار و تامین کالاها و اقلام استفاده کرد.

وی گفت: تشکیل کمیته حمل و نقل در ارزیابی دغدغه ها امری ضروری است تا بتوان تامین تجهیزات و لاستیک خودروها را در شرایط بهتری تامین کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم تصریح کرد: همچنین باید به مشکل تامین لاستیک خودروهای سنگین رسیدگی شود و مسئولان تنها به نامه نگاری اکتفاء نکنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: