• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 977-1987-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم:

عوارضی و ورودی‌ها در شان قم نیسترئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم گفت: عوارضی و ورودی ها در شان قم نیست و باید ساماندهی شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حسن مالکی نژاد عصر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان قم در سالن جلسات پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) در ساختمان اداری آستانه در قم عنوان کرد: ورودی هر شهر حاوی پیام های مهم فرهنگی است اما عوارضی و ورودی ها در شان قم نیست و باید ساماندهی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم افزود:وضعیت بیلبوردهای ورودی شهر قم به‌ویژه از سمت عوارضی تهران قم مطلوب نیست.

وی تصریح کرد:این بیلبوردها بیشتر تبلیغاتی است و فاقد پیام های فرهنگی است در این راستا رسیدگی به ورودی های شهر در شورای اسلامی شهر قم مطرح شده است.

مالکی نژاد بیان کرد: ورود شورای فرهنگ عمومی می تواند بخش زیادی از مشکلات تبلیغات محیطی در قم و وضعیت ورودی ها را رفع کند.

وی اظهار کرد:در حال حاضر 34 عرشه پل، 230 پرتابل و 37 بیلبورد در شهر قم وجود دارد که 20 عرشه پل و80 پرتابل در مناسبت های مختلف در اختیار روابط عمومی شهرداری است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد:همچنین 50 پرتابل در اختیار کمیته فرهنگ شهروندی است.

وی گفت: سازمان زیباسازی قم نیز 14 عرشه پل، 100 پرتابل و 37 بیلبورد را در اختیار دارد ضمن اینکه همچنین 10 بیلبورد در اختیار نیروی انتظامی و 8 سازه تبلیغاتی در اختیار سپاه است.

مالکی نژاد افزود:با توجه به برخی از مشکلات جانی و ایمنی برای شهروندان باید از احداث سازه‌های تبلیغاتی بر روی داربست در سطح شهر جلوگیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: