• جمعه ۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1085-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

سردار نقدی:

اتکاء به ظرفیت‎های داخلی رمز پیروزی و پیشرفت استمعاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: امروز خودباوری و اتکاء به ظرفیت‌های داخلی رمز پیروزی و پیشرفت است همان گونه که در طول 40 سال انقلاب اسلامی با استفاده از توان داخلی پیروز بوده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سردار محمد رضا نقدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم در مصلی قدس با گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ و بی بدیل الهی است و دفاع مقدس حادثه ای استثنایی در تاریخ بشریت بود.

سردار نقدی افزود: ایران اسلامی در طول این 40 سال به دستاوردهای بزرگی در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی رسیده است. بی شک امروز خودباوری و اتکاء به ظرفیت های داخلی رمز پیروزی و پیشرفت است همان گونه که در طول 40 سال انقلاب اسلامی با استفاده از توان داخلی پیروز بوده ایم.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران بیان کرد: ملت ایران با ولایت‌مداری همواره پیروزی میدان های سخت و دشوار بوده اند و می توانند همچون گذشته در جنگ اقتصادی نیز پیروز باشند.

وی تصریح کرد: در طول تاریخ هرگاه کشوری یا قدرتی به ایران حمله کرد، یا بخشی از سرزمین ایران را جدا کرد و یا بر ملت ایران حکومت کرد، اما در دفاع مقدس و در طول 40 سال انقلاب اسلامی حتی یک وجب از خاک خود را از دست ندادیم.

سردار نقدی اظهار کرد: در زمان پادشاهان ستمگر به ویژه زمان پهلوی بخش های مختلفی از ایران به اشغال دشمنان درآمد و از آن جدا شد و شاهان جنایتکار مردم ایران را سرکوب می‌کردند اما بعد از انقلاب ملت ایران با ولایت مداری در برابر دشمنان ایستادگی کرد.

وی گفت: این انقلاب به مردم بها داد تا سرنوشت خود را انتخاب کنند و استقلال و آزادی داشته باشند وظیفه مهم ملت نیز انتخاب مسئولان متعهد و تلاش گر و کاردان است تا بتوان به پیشرفت و تعالی رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: