• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-584-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

نوسازی 1 میلیون و 700 هزار واحد مسکونی روستایی طی 10سال گذشته


معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از سال 88 تاکنون 1 میلیون و 700 هزار واحد مسکونی روستایی در کشور نوسازی شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، هادی درفشی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم خدمت به محرومان را مهم ترین رویکرد بنیاد مسکن انقلاب دانست و عنوان کرد: با وجود محدودیت های زیاد در انتخاب افراد لایق در بنیاد مسکن تلاش می شود تا بتوان مسیر خدمت را به بهترین نحو پیمود.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: یکی از سنتهای خوب انتخاب مدیران از داخل پرسنل با توجه به تجربیات و اندوخته های کاری است.

وی تصریح کرد: بنیاد مسکن اولویت های مهم خود را در مناطق روستایی و محروم و دورافتاده در مسیر خدمت می داند. بسیاری از طرح های عمرانی در روستاها منجر به ماندگاری جمعیت و توسعه فعالیت های تولیدی و اشتغال زایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: از سال 88 تاکنون 1 میلیون و 700 هزار واحد مسکونی روستایی در کشور نوسازی شد که یک تحول بزرگ در حوزه مسکن روستایی را نشان می دهد.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار کرد: هر سال با تامین اعتبارات در حدود 200 مسکن فرسوده روستایی جان می گیرد و نوسازی می شود.

وی گفت: خانه دار شدن خانواده های دارای دو معلول با مشارکت بهزیستی و بنیاد مستضعفین یکی دیگر از فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استاز طرفی با استفاده از ظرفیت خیرین بسیاری از نیازمندان صاحب سرپناه شدند.

70 هزار واحدمسکونی در مناطق زلزله زده کرمانشاه در حال بازسازی است
درفشی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زلزله کرمانشاه بیان کرد: در حال حاضر 70 هزار واحد در این مناطق در حال بازسازی و نوسازی است و ساماندهی مسکن شهری و روستایی در دست اجراست.

وی تصریح کرد: با توجه به محدودیت های مالی سرعت اجرای پروژه نوسازی بافت فرسوده در قم کند بوده است.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مورد اجرای پروژه بلوار بزرگ آيت الله بروجردی توسط بنياد مسکن خاطرنشان کرد: این پروژه بیان گر توانایی ها و ظرفیت های استان قم و همراهی مسئولان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: