• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 977-491-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیرعامل ایسنا:

سیاست ایسنا، اخلاق مداری، صداقت و امانت داری است

مدیرعامل خبرگزاری ایسنا گفت: با استناد به منابع معتبر، خبرگزاری ایسنا معتبر ترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، دکتر علی متقیان صبح امروز در آیین رونمایی از سرویس زیارت و گردشگری ایسنا منطقه قم، در سالن محراب حرم حضرت معصومه(س) عنوان کرد: خبرگزاری ایسنا به عنوان یک خبرگزاری غیر دولتی و اولین خبرگزاری دیجیتال در ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: زمانی که خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ایجاد شد، به عنوان یک فعالیت فرهنگی در جهاد دانشگاهی تعریف شد و دانشجویان فعالیت‌های خود را در این خبرگزاری آغاز کردند و اخبار را در این خبرگزاری منتشر کردند.

مدیرعامل خبرگزاری ایسنا بیان کرد: خبرگزاری ایسنا به سرعت جایگاه خود را بین مردم و مسئولین باز کرد و خدمات خود را بسیار گسترده ارائه داد، اکنون نیز که تعداد خبرگزاری‌ها افزایش یافته است، بازهم خبرگزاری دانشجویان ایران جایگاه بالایی دارد.

وی ادامه داد: به استناد منابع معتبر، خبرگزاری ایسنا معتبر ترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران است که بیشترین ارجاعات از این خبرگزاری داده می‌شود.

متقیان تصریح کرد: اخلاق مداری، صداقت و امانت داری از ویژگی های فعالیت ایسنا است و همواره این سه ویژگی سرلوحه فعالیت این خبرگزاری است.

وی خاطر نشان کرد: خط و جناح بندی سیاسی هیچ جایگاهی در خبرگزاری ایسنا ندارد و سیاست خبرگزاری بر این است که اخبار درست و صادقانه انعکاس یابد.

مدیرعامل خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: اولین سرویس زیارت و گردشگری در شعبه ایسنا خراسان رضوی افتتاح شد و امروز نیز در استان قم این سرویس ایجاد می‌شود؛ هدف از ارائه این سرویس، خدمت به مردم قم و حرم حضرت معصومه(س) است و ایسنا مروج و مبلغ خدماتی است که در استان قم انجام می‌شود؛ امیدواریم با افتتاح این سرویس، خدمات حرم مطهر و حوزه علمیه قم بیشتر و بهتر انعکاس پیدا کند.

وی گفت: در ارکان مختلف حکومت، خبرگزاری ایسنا به عنوان یک خبرگزاری معتبر و موثق شناخته شده است و هدف این است که خبرهای خوب، درست و امید بخش ارائه کنیم و این فرمان مقام معظم رهبری به خبرگزاری ایسنا است.

متقیان عنوان کرد: هیچ کس این انتظار را نداشت یک سری دانشجو در عرصه خبر وارد شوند و اینگونه بتوانند موفقیت‌های بزرگی را کسب کنند؛ اما اکنون می‌بینیم که این اتفاق رخ داده است و این قطعا به دلیل رهنمودهای درست مقام معظم رهبری در ابتدای کار بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: