• جمعه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1585-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع):

ایران اسلامی در برابر هیچ تحریمی زمین‌گیر و فلج نمی‌شود

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: ایران اسلامی در برابر هیچ تهدید و تحریمی زمین گیر و فلج نمی شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت‌الله عبدالملکی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلی قدس عنوان کرد: آمریکا در طول 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی همه انواع جنگ نظامی، سیاسی و فرهنگی را علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران تجربه کرده است.

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) افزود: در این توطئه ها و تحریم ها،آمریکا دستاوردی جزء پشیمانی و ندامت به دست نیاورده است.

وی تصریح کرد: جنگ اقتصادی شیوه کنونی مقابله آمریکایی ها با نظام جمهوری اسلامی است امسال کشور در شرایط اقتصادی سختی قرار دارد هر چند مشکلات اقتصادی سال جاری از مدت ها قبل پیش بینی شده بود .

عبدالملکی بیان کرد: آن‌ها تلاش می‌کنند که کشورمان به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت نکند به ویژه امسال که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است آن ها تکاپوی بیشتری دارند.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یک مشکل تمدنی بزرگ برای تمدن غرب است، اگر تمدن نوین اسلامی شکل بگیرد، تمدن غرب قدرت خود را در جهان از دست خواهد داد.

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) خاطرنشان کرد: وارد کردن فشار معیشتی به مردم سیاست کنونی آمریکایی‌ها علیه ایران است اما ایران اسلامی در برابر هیچ تهدید و تحریمی زمین گیر و فلج نمی شود.

وی گفت: ایجاد بیکاری، قحطی و گرانی سه مرحله از جنگ اقتصادی آمریکا علیه ما در نا امید کردن مردم است ولی ما با اتکاء به اقتصاد مقاومتی پیروز میدان جنگ اقتصادی هستیم.

عبدالملکی اظهار کرد: ملت ایران در طول این سالها هیچ گاه دست از آرمان های خود برنداشتند و همواره در مقابل این تحریم ها و تهدیدها مقاومت کرده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: