• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7214-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

توصيه هاي انتظامي و امنيتي به زائران اربعين حسيني (ع)

رئيس پليس امنيت عمومي استان، از زائران اربعين حسيني (ع) خواست نکات ذیل را مد نظر قرار دهند.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ پيام کاوياني، ضمن تاکید بر عدم تحويل گذرنامه به افراد غير مسئول و ناشناس در هنگام اعزام به عتبات عاليات، خواستار احترام به قوانين و هنجارهاي بين‌المللي در عراق و حفظ آبرو و شأن شهروند قانون مدار ايراني شد.

وی با بیان این که حمل هرگونه مواد مخدر، قرص هاي اعصاب و روانگردان به هنگام تردد جرم محسوب می‌شود، گفت: زائران باید در حفظ و نگهداري اسناد مسافرتي از جمله گذرنامه، رواديد و قبض عوارض خروج از کشور دقت نمایند.

رئيس پليس امنيت عمومي استان همچنین عدم حمل مدارک شخصي، ارز اضافي، زيورآلات و رعايت بهداشت فردي و اجتماعي را از دیگر نکات ضروری این سفر برشمرد.

سرهنگ کاوياني با تاکید بر عدم مراجعه به اماکن خلوت، ناشناخته و منازل مسکوني در مسير تردد به عتبات عاليات، رعايت کامل اخلاق اسلامي به عنوان يک زائر شيعه به دلیل انتقال فرهنگ را از موارد ضروری این سفر معنوی عنوان کرد.

رئيس پليس امنيت عمومي استان قم ضمن تاکید بر اجتناب از حضور در ساير شهرها و استان‌هاي غير زيارتي و يا خارج موارد اعلامي، از تمامي زائران شرکت کننده در مراسم اربعين حسيني(ع) که به کشور عراق سفر مي‌کنند تقاضا کرد، با رعايت موارد انتظامي و امنيتي فوق، سفر زيارتي ايمن را براي خود فراهم کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: