• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2285-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

تعلل در واگذاری پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی قابل توجیه نیست


استاندار قم با بیان اینكه دولت اختیارات لازم برای واگذاری پروژه‌های نیمه كاره را به استان‌ها داده است، عنوان کرد: تعلل در واگذاری پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی قابل توجیه نیست.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم با بیان اینكه در سال حمایت از كالای ایرانی قرار داریم گفت: تلاش مسئولان بایستی در جهت رفع دغدغه‌های تولیدكنندگان باشد.

وی با بیان اینكه دولت نباید نگاه بنگاه داری و معامله گری با بخش خصوصی داشته باشد افزود: دستگاه‌های دولتی موظف به حمایت از بخش تولید هستند و باید در این راستا تلاش کنند.

صادقی اعمال ماده 27 در زمینه‌ی واگذاری پروژه‌های نیمه كاره‌ی دولتی را مورد تاكید قرار داد و گفت: در این زمینه با رئیس مجلس شورای اسلامی نیز جلساتی برگزار كردیم و مقرر گردید موانع این امر احصاء و برای اصلاح آن‌ها توسط مجموعه‌ی مدیران استان تلاش لازم صورت پذیرد.

نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان كرد: در شرایطی هستیم كه دشمنان به دنبال ضربه به نظام هستند و در چنین وضعیتی جلسات اقتصاد مقاومتی بایستی در جهت مقابله با سیاست‌های دشمن باشد و با رفع قوانین مزاحم، در جهت رشد و تقویت اقتصاد عمل كنند.

استاندار قم همچنین با بیان اینكه انتفاع بخش خصوصی بایستی در واگذاری پروژه‌ها در نظر گرفته شود تصریح كرد: اگر مدیران بخواهند نگاه منفعت طلبانه به واگذاری پروژه‌ها داشته باشند، برنامه‌های دولت محقق نمی‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: