• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8314-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

امیرآبادی:

لزوم ایجاد پست‌های 400کیلوولت برق در قم

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: باید پست‌های جدید 400کیلوولت در استان قم ایجاد شود تا مشکل نوسانات و کمبود برق استان مرتفع شود.

احمد امیرآبادی فراهانی، ظهر امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو در استانداری قم عنوان کرد: وضعیت برق استان شرایط مطلوب دارد و همکاری‌های خوبی برای رفع مشکلات شکل گرفته است.

وی افزود: سرمایه گذاری‌هایی که در این مدت در حوزه برق در استان قم انجام شد، مطلوب بوده است ولی به دلیل شرایط بخصوص استان قم و نزدیکی به پایتخت کشور انتظارات بیشتر است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طبق وعده‌هایی که در گذشته داده شد، بنا شد 13پست 230کیلوولت ایجاد شود و همچنین باید پست‌های 400کیلوولت نیز در استان قم آماده شود تا مشکل نوسانات و کمبود برق استان مرتفع شود.

وی ادامه داد: وجود دکل‌های توزیع برق 230کیلوولت در سطح شهر و عدم رعایت حریم‌های استاندارد، باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است که باید در این خصوص تصمیمات درستی انجام شود.

امیرآبادی با اشاره به فرسوده بودن تیرهای برق در برخی مناطق استان قم، تصریح کرد: قدمت تیرهای برق در بافت فرسوده استان، گاها به 60یا 70سال می‌رسد که هم خطرات بسیاری دارد و هم در شان استان قم نیست که امیدواریم با اختصاص اعتبارات، تمامی این تیرهای برق تعویض شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: