• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8514-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

وزیر نیرو:

طرح‌های مدیریت مصرف باید به صورت فراگیر اجرایی شود

وزیر نیرو عنوان کرد: طرح‌های مدیریت مصرف باید به صورت فراگیر و ملی اجرایی شود

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، رضا اردکانیان صبح امروز در آیین افتتاح پست63کیلوولت منطقه بنیاد قم بیان کرد: طرح‌هایی که امروز در حوزه برق افتتاح می‌شود، طرح‌های بسیار موثری برای تامین برق استان قم است.

وی افزود: صنعت برق از صنایع زیربنایی  و مهم کشور است که نقش مهمی در صنایع زیربنایی کشور دارد.

وزیر نیرو تصریح کرد: با حمایت‌ها و پشتیبانی مسئولین مختلف کشور و همچنین صبوری مردم، تابستان سختی را پشت سر گذاشتیم؛ شرایط کم بارشی در سال 96 که در 48سال اخیر بی‌سابقه بود و همچنین افزایش دما در تابستان امسال موجب شد که مشکلاتی در تامین برق ایجاد شود و همین مشکل باعث شد که دشمنان به هوس بیفتند تا مشکلات بیشتری را برای کشور ایجاد کنند ولی خوشبختانه با تدبیر درست از این شرایط عبور کردیم.

وی ادامه داد: برنامه جامع تفصیلی بسیار خوبی برای تابستان سال آینده تنظیم شده است و تمام نیازهای کشور در آن مشخص شده است، این طرح در هیات دولت مطرح شد و به زودی در مجلس نیز ارائه می‌شود تا در فصل بودجه بتوان اعتبارات لازم را تامین کرد و مشکلات موجود مرتفع شود.
 
اردکانیان با بیان اینکه رضایتمندی مردم اصلی ترین ستون پایداری انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: هدف اصلی و مشترک همه مسئولین در سازمان‌های مختلف کشور، افزایش سطح رضایتمندی مردم است؛ رضایتمندی مردم عمدتا یک مفهوم کیفی است و این یک هنر و تخصص است که رفتار و گفتار ما به گونه‌ای مدیریت شود که حاصل آن افزایش رضایتمندی مردم باشد.

وی گفت: در کشور اقوام مختلفی وجود دارد و هر کدام دارای شرایط متنوعی است و از هر بخش یک انتظار مشخصی وجود دارد.

وزیر نیرو اظهار کرد: بزرگترین چالش و نقطه ضعف در حال حاضر، مدیریت مصرف و چگونگی مصرف انرژی است و انتظار دولت از استان قم به عنوان یک مرکز بزرگ فرهنگی در کشور این است که در بهینه سازی مصرف انرژی الگو باشد.

وی عنوان کرد: باید وضعیت بد مصرف در کشور اصلاح شود و با شکل مطلوب فاصله بسیاری وجود دارد؛ از این جهت باید طرح‌های مدیریت مصرف را به صورت فراگیر و ملی انجام دهیم تا منابع آبی که سرمایه بزرگی است، هدر نرود.

اردکانیان تصریح کرد: امیدواریم تابستان سال آینده با همکاری و همیاری مردم، شرایط بهتری را در کشور شاهد باشیم.

وی همچنین در خصوص پروژه شبکه فاضلاب پردیسان بیان کرد: در سال جاری به بخش زیادی از تعهدات در خصوص پروژه شبکه فاضلاب پردیسان عمل می‌شود و امیدواریم این پروژه به سرانجام برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: