• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8814-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

پست230کیلوولت برق در منطقه پردیسان احداث می‌شود

مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران: در تلاش هستیم تا یک پست دائم 230کیلوولت را در استان قم و در منطقه پردیسان احداث کنیم تا این منطقه هم مشکلی بابت تامین برق نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، غلامرضا خوش خلق صبح امروز در آیین افتتاح پست63کیلوولت منطقه بنیاد قم در خصوص پروژه‌های صنعت برق در استان قم تصریح کرد: 12پروژه با اعتبار 97میلیارد تومان امروز افتتاح می‌شود و همچنین 130میلیارد تومان نیز برای پروژه هایی که امروز عملیات آغازی آن شروع می‌شود، اختصاص یافته است.

وی افزود: از سال 94 تاکنون پروژه‌های متعدد با اعتبار 500میلیارد تومان افتتاح شده است که ظرفیت برق استان قم با افتتاح این پروژه‌ها 30درصد افزایش یافته است و موجب تامین برق مورد نیاز بخش‌های مختلف استان قم از جمله صنایع شده است.

مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران با بیان اینکه ظرفیت تولید نیروگاه‌های برق استان قم 714 مگاوات است، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا یک پست دائم 230کیلوولت را در استان قم و در منطقه پردیسان احداث کنیم تا این منطقه هم مشکلی بابت تامین برق نداشته باشد.

در ادامه این جلسه، سید مهدی صادقی استاندار قم عنوان کرد: تلاش مدیریت استان این بوده است که بسترهای خدمت رسانی فراهم شود و موانع برای کسانی که قصد خدمت و سرمایه گذاری دارند،رفع شود.

وی افزود: اعتقاد داریم که اگر بخواهیم توسعه متوازن و صحیح را اعمال کنیم راهی جز مشارکت وجود ندارد، در انجام امور، نگاه سیستمی حاکم است و در فرایند توسعه تمام اجزا می‌توانند تاثیر گذار باشند.

استاندار قم بیان کرد: در بخش نیرو چه در بخش برق و چه در بخش آب و فاضلاب در استان قم بسیار خوب عمل شده است و از این جهت باید از مدیران استانی تشکر کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: