• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 977-2586-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:

دانش آموز قمی رتبه اول کنکور زبان را کسب کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: رتبه نخست کنکور زبان از آن دانش آموز قمی شد البته چند سال است دانش آموزان قمی در رشته های زبان در کنکور پیشتاز هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حمید رضا شیخ الاسلام در در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم در تالار امام جواد استانداری گفت: در حوزه برنامه های فرهنگی و پرورشی موفقیت های خوبی را در بین دانش آموزان قمی شاهد بوده ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم افزود:همچنین امسال رتبه نخست کنکور زبان از آن دانش آموز قمی شد البته چند سال است دانش آموزان قمی در رشته های زبان در کنکور پیشتاز هستند و در این خصوص حتی از دانش آموزان مدارس خارج از کشور پیشی گرفته اند.

وی اظهار کرد: با توجه به رشد سهمیه هنرستان های قم به 38 درصد یکی از نیازهای فعلی تجهیز کارگاه‌های هنرستان‌ها در سطح استان است.

شیخ الاسلام بیان کرد:طرح انی احب الصلاه یکی از طرح های مهم در جهت تشویق دانش آموزان به نماز جماعت است در این باره آسیب شناسی و کارهای پژوهشی خوبی انجام شده تا بتوان در جذب دانش آموزان بر اساس باور دینی به سمت نماز حرکت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دستگاههای اجرایی نیز باید با توجه به جایگاه مهم نماز در پیشگیری از آسیب ها وارد میدان شوند و در تامین امکانات و زیرساختها آموزش و پرورش را یاری دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم عنوان کرد: معرفی دانش آموزان نمونه و نخبه یکی از رویکردهای مهم آموزش و پرورش است تا بتوان در تشویق دانش آموزان به سمت برنامه های پرورشی و فرهنگی و اجتماعی و آموزشی گام برداشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: