• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 978-287-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آیت‌الله علوی ‌گرگانی:

سازمان استاندارد نباید اجازه تولید کالای تقلبی و کم کیفیت را بدهد

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه سازمان استاندارد کشور دارای رسالت و مسئولیت مهم و سنگینی در سلامت مردم است، گفت: سازمان استاندارد نباید اجازه تولید کالای تقلبی و کم‌کیفیت را بدهند، زیرا آبروی کشور در گرو تولیدات مناسب است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت‌الله علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با نیره ‌سادات پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران عنوان کرد: نعمات الهی برای آزمودن انسان‌ها آفریده شده است و داشتن تقوا موجب می شود همین مادیات نیز انسان را به تعالی برساند.

وی تصریح کرد: مردم دارای مشکلاتی در تامین معیشت هستند و در این باره باید مسئولان در رابطه با رفع مشکلات جامعه تلاش کنند.

این استاد برجسته حوزه بیان کرد: با توجه به زندگی سخت مردم در مشکلات اقتصادی مسئولان باید در توزیع کالا و قیمت آن نظارت بیشتری داشته باشند، مسئولان نباید در خدمت رسانی به مردم کوتاهی کنند، بلکه باید در جهت رضای الهی قدم بردارند و امور مردم را ساماندهی کنند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان استاندارد کشور دارای رسالت و مسئولیت مهم و سنگینی در سلامت مردم است؛ اگر در سازمان استاندارد کشور نسبت به سلامت مردم بی توجهی شود جامعه با مشکلات زیادی مواجه می گردد و این خیانتی بزرگ در حق مردم است.

این استاد حوزه تصریح کرد: سازمان استاندارد نباید اجازه تولید کالای تقلبی و کم‌کیفیت را بدهند، زیرا آبروی کشور در گرو تولیدات مناسب است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: