• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-584-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آبان‌ماه 101 پرونده تخلفات اقتصادی به ارزش 82 میلیارد تومان در قم تشکیل شده است


مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: در جهت رفع مشکلات حمل و نقل، 5215 حلقه لاستیک بین خودروهای سنگین در قم توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ابوالفضل جمالی عصر امروز در بیستمین جلسه کار گروه تنظیم بازار در تالار امام جواد(ع) بیان کرد: اتوبوس های قم در اربعین حسینی به زائران خدمت رسانی کردند که در این راستا بخشی از نیازهای آن ها تامین شد.

5215 حلقه لاستیک بین خودروهای سنگین در قم توزیع شد

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم افزود: در جهت رفع مشکلات حمل و نقل، 5215 حلقه لاستیک بین خودروهای سنگین در قم توزیع شد.  در این میان 4 هزار حلقه لاستیک به ناوگان برون شهری اختصاص یافت در این راستا کمبودی وجود ندارد.

جمالی تاکید کرد: صدور بارنامه برای ساماندهی فعالیت خودروهای سنگین است که با دو شرکت متخلف در صدور بارنامه های صوری برخورد شد.

در این جلسه رضا سیار فرماندار قم در رابطه با اهمیت تنظیم بازار و ممانعت از گرانفروشی بیان کرد: در برخورد با گرانفروشی باید جدیت داشت و با نظارت های جامع مانع از انجام تخلف شد.

وی تصریح کرد: اگر از تولیدکننده حمایت نشود تولید از میان می رود و نمی توان در تامین اقلام موفقیتی به دست آورد از میان 8 کارخانه لبنیات در قم فقط دو مورد فعال است که اگر حمایت نشود به زودی تعطیل می شود.

همچنین مجید آوری فرد مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم نیز اظهار کرد: در گرانی لبنیات شاهد افزایش قیمت مواد اولیه جهت بسته بندی این اقلام بودیم که در این ارتباط تولید کننده باید حمایت شود.

احمدرضا سمیعی نسب رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در این جلسه خاطرنشان کرد: از هفته گذشته تاکنون سه قلم از 57 قلم کالا بیش از 20 درصد تغیر قیمت داشته است.

وی بیان کرد: همچنین از ابتدای آبان ماه تا به امروز 1 هزار و 395 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و توزیعی و حتی خدماتی انجام گرفته است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم عنوان کرد: در این مدت 101 پرونده تخلفات اقتصادی به ارزش 82 میلیارد تومان تشکیل شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: