• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-3785-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

برگزاری تجمع طلاب و حوزویان قم در حمایت از مردم یمن

طلاب و حوزویان در حمایت از مردم مظلوم یمن، در مدرسه فیضیه قم به تجمع پرداختند و علیه ظالمان و استکبار جهانی شعار سر دادند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، صبح امروز در مدرسه فیضیه قم، تعداد زیادی از طلاب و حوزویان در حمایت از مردم مظلوم یمن تجمع کردند و جنایات اتفاق افتاده در این کشور را محکوم کردند.

در این تجمع، سید صادق شرفی، از علمای کشور یمن به سخنرانی پرداخت و جنایات رخ داده در این کشور را محکوم کرد و آمریکا را منشاء تمام این جنایات دانست.

سید صادق شرفی بیان کرد: وضعیت امروز مردم یمن مانند وضعیت شعب ابی طالب و محاصره اهل بیت در کربلا است و آل سعود از رسیدن مواد غذایی و دارویی به یمن خودداری می‌کند و گویی تفکر زمان جاهلیت نخستین دوباره بازگشته است و اکنون شاهد آن هستیم.

وی سکوت جامعه جهانی و سازمان ملل در برابر جنایات یمن را محکوم کرد و عنوان کرد: با تمام مشکلات و سختی‌ها، مردم یمن به مقاومت خود ادامه می‌دهند و قطعا پیروزی بسیار نزدیک است و به زودی آل سعود نابود می‌شود.

در ادامه این تجمع، آیت الله محسن اراکی، رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی نیز به سخنرانی پرداخت.

آیت الله اراکی در این تجمع اظهار کرد: جنایات آل سعود که با مباشرت آمریکا، رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی در یمن در حال رخ دادن است، از بدترین و زشت‌ترین جنایات تاریخ است.

رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی تصریح کرد: امروز باید همه تلاش کنند تا جریان های بین المللی در حمایت از مردم یمن ایجاد شود، همچنین باید رسانه‌های آزادی خواه در سراسر دنیا بسیج شوند تا از مردم یمن حمایت کنند و جنایات آل سعود را افشا کنند.

وی اضافه کرد: در شرایط کنونی باید کشورهایی که می‌توانند به کشور یمن کمک نظامی و تسلیحاتی کنند و باید این کمک تسلیحاتی و نظامی به مردم یمن در دنیا علنی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: