• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 978-188-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

تجلیل از ورزشکار مدال آور قمی مسابقات پاراآسیائی جاکارتا

طی مراسمی با حضور سرپرست استانداری قم و جمعی از مسولین استانی از محمد محمد نژاد ورزشکار معلول عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر قم تقدیر شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، با حضور مسئولین استانی، محمد محمدنژاد، ورزشکار معلول عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر، مورد تجلیل قرار گرفت.

در این مراسم محمدرضا هاشمی سرپرست استانداری قم ضمن تبریک افتخار آفرینی ورزشکاران معلول و جانباز ایران در مسابقات آسیائی جاکارتا افزود: همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار با این ورزشکاران بیان کردند که حمایت از این عزیزان وظیفه همه مسولین است و ارزش افتخار آفرینی این عزیزان بالاتر از مدال‌های انسان‌های سالم و فاقد معلولیت است.

سرپرست استانداری قم ضمن تقدیر از تلاش ارزنده ورزشکار افتخار آفرینی قمی محمد محمدنژاد عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران ، خواستار تلاش مضاعف مسئولین در جهت حمایت از ورزش معلولین و معلولین افتخار آفرین شد. 

در حاشیه این مراسم رضا سلیقه مدیر کل بهزیستی استان قم با اشاره به حمایتهای این اداره کل از معلولین ورزشکار ، حمایت از معلولین ممتاز و نخبه و دارای امتیاز در رشته های مختلف ورزشی و فرهنگی و تحصیلی را از جمله برنامه ها و اولویت‌های بهزیستی برشمرد و افزود ورزش یکی از ابزارهای بروز استعدادهای معلولین و حضور پررنگ معلولین در جامعه است و ما علاوه بر حمایت از ورزش قهرمانی معلولین ، پشتیبانی و حمایت از افتخارآفرینان ملی و بین المللی در این زمینه را وظیفه خود می دانیم .

در این مراسم، مدیرکل بهزیستی استان قم درگر مسئولین استانی، هدایایی را به این ورزشکار افتخار آفرین، اهدا نمودند.

لازم به ذکر است تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران با حضور محمد محمد نژاد در ترکیب تیم، توانست با شکست ژاپن در فینال مسابقات پاراآسیائی به مدال طلای این بازی‌ها دست پیدا کند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: