• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 978-11487-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

در حوزه فرهنگ و هنر، فرصتی برای از دست دادن نداریم


مدیرکل ارشاد اسلامی استان قم گفت: باید توجه کرد که در حوزه فرهنگ و هنر دیگر فرصتی برای از دست دادن نداریم، ما زمان‌های زیادی را در مسائل مختلف از دست داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سیدموسی حسینی کاشانی در مراسم تکریم و معارفه رئیس حوزه هنری استان قم، گفت: در مدت دوسالی که در قم مشغول خدمت هستم، با آقای معلمی مراودات کاری و غیرکاری داشتم و شهادت می‌دهم که ایشان خصلتی دارند که بسیاری از مسئولین از آن محروم هستند و آن فزونی جاذبه ایشان در برابر دافعشان هست، این خصلت ایشان به کارکنان حوزه هنری هم رسیده است.

وی افزود: آنچه که در مقوله کارفرهنگی و هنری مهم است، کنار یکدیگر قرار گرفتن و کارها را با هم انجام دادن است و باید توجه کرد که دیگر فرصتی برای از دست دادن نداریم، ما زمان‌های زیادی را در مسائل مختلف از دست داده‌ایم.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان قم ادامه داد: دغدغه مقام معظم رهبری در مسائل فرهنگی بسیار عمیق و زیاد است و هجمه‌های فرهنگی که علیه جمهوری اسلامی در جریان است را ناتوفرهنگی نامیده اند، نیازمندیم که بیشتر در کنار هم باشیم تا بتوانیم اقدامات بهتر و موثرتری را انجام بدهیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همتی که در مجموعه مدیران فرهنگی استان سراغ داریم، شاهد پیشرفت روزافزون اقدامات فرهنگی و هنری در این استان باشیم و ان شاءالله آقای معلمی در سمت جدید موفقیت‌های بسیاری را به دست بیاورند.

 در ادامه جلسه محمدحسین آقابابایی معاون فرهنگی حوزه هنری استان قم ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مجدالدین معلمی، گفت: آقای معلمی در جلسه معارفه خود گفته بودند که روزی هم زمان تودیع ایشان می‌رسد و این پست‌ها و سمت‌ها در بین اهلش می‌گردد و دست به دست می‌شود، پس چه خوب است که وقتی انسانی از جایی می‌رود یاد، نام و کارهای او ماندگار باشد و همه به دنبال این باشند که راه او را ادامه بدهند.

وی عنوان کرد: در دوران مسئولیت آقای معلمی طبیعتا ضعف‌ها، قوت‌ها وجود داشته اما دوستی ایشان با تمام اهالی مجموعه حوزه هنری مثال زدنی است، اتفاقی که در کمتر سازمان و نهادی شاهد آن هستیم.

معاون فرهنگی حوزه هنری استان قم ادامه داد: ما در کنار ایشان یاد گرفته‌ایم که می‌توان کارها را به دور از هیاهو و تبلیغات و در نهایت آرامش و متانت انجام بدهیم تا اثرگذاری بیشتری داشته باشد، الان زمان استفاده از ثمرات محافلی است که در حوزه هنری تشکیل شده و به اوج قدرت خود رسیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: