• جمعه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-285-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع):

انقلاب اسلامی از همه پیچ و خم های خطرناک عبور می‌کند

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: انقلاب اسلامی به پشتوانه رهبری و ملت ایران از همه پیچ و خم های خطرناک عبور می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سردار سید محمد تقی شاهچراغی در پیش از خطبه های نماز جمعه قم با گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) بعد از پیروزی انقلاب رویدادی بزرگ و اثرگذار در کشور بود؛ بسیج از دل مردم بیرون آمد و در کنار آن ها در تمامی صحنه های انقلابی حضوری فعال و پویا داشت و همچنان دارد.

وی تصریح کرد:با روحیه انقلابی که در بسیجیان وجود دارد آن ها می توانند توطئه های دشمنان را خنثی کنند و خالصانه در زمینه های مختلف در خدمت جامعه باشند.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: بسیج در دوران جنگ تحمیلی برای دفاع از تمامیت ارضی در جبهه حضور پیدا کرد بدون شک اگر بسیج در دوران جنگ تحمیلی حضور نداشت شرایط تغییر می کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به پشتوانه رهبری و ملت ایران از همه پیچ و خم های خطرناک عبور می‌کند گفت: بسیج در بسیاری از بخش های اجتماعی، دفاعی و فرهنگی دست به افتخارات بزرگی زده است، امروز نیز در شرایط دشوار اقتصادی بسیج خود را در کنار دولت و مردم می داند و با ظرفیت و توان در این جنگ اقتصادی به خدمت به مرز و بوم و ملت شریف ایران می پردازد.

فرمانده سپاه قم اظهار کرد : بسیجیان استان قم به صورت سازمان دهی شده برای کمک به نیروی انتظامی در محلات شهر قم در ساعات مشخصی از شبانه روز گشت انجام می‌دهند، همچنین در حدود 150 گروه جهادی فعال است که به مناطق محروم و دورافتاده کمک می کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: