• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 979-1887-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آیت‌الله نوری همدانی:

بسیج در بسیاری از عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی و محرومیت زدایی اثرگذار است

یکی از مراجع تقلید شیعه گفت: بسیج در بسیاری از عرصه های اجتماعی و فرهنگی و محرومیت زدایی اثرگذار است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی امروز در دیدار سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج  شجره طیبه‌ای است که با اندیشه امام خمینی(ره) شکل گرفت و به بالندگی رسید، که امروز در بسیاری از حوزه ها فعالیت داشته و با طرح های خود به اقشار ضعیف جامعه کمک کرده است.

این مرجع تقلید شیعه بیان کرد: بسیجیان و مردم در زمان جنگ به سمت جبهه ها شتافتند و توانستیم به پشتوانه حضور آن ها در 8 سال دفاع مقدس پیروز شویم. امروز نیز همه باید در تحقق آرمان های انقلاب سهیم باشیم چراکه این انقلاب اسلامی مکتبی است که زمینه ساز ظهور خواهد بود.

آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: بسیج دارای ویژگی‌های مهمی چون صداقت، راست گوئی، امانت داری است و باید به چنین جایگاهی توجه داشته باشند.

وی گفت: ارزش های اسلامی و اخلاقی بال و پر نظام و انقلابند و دشمن با ابزارهای مختلف از جمله فضای مجازی در صدد تضعیف نظام است و در این میان بسیجیان پیشگامان مقابله با جنگ نرم هستند؛ بسیجیان باید با برنامه های فرهنگی در رابطه با آسیب های فضای مجازی ورود پیدا کنند.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی و به ویژه آمریکا و اسرائیل با همه توان در مقابله با اسلام و انقلاب به میدان آمده اند و ما با روحیه و تفکر بسیجی می توانیم در مقابل آن ها مقاومت کنیم.

آیت‌الله نوری همدانی اظهار کرد: حفظ دستاوردهای انقلابی یکی از وظایف مهم بسیج است و باید در جهت صیانت از این دستارودها تلاش کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: