• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 979-1987-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آیت الله سعیدی:

وجود سلایق مختلف بین مسئولان مانع از افراط و تفریط می‌شود

تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) گفت: وجود سلائق و دیدگاههای مختلف بین مسئولان مانع از افراط و تفریط در امور می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی عصر امروز در شورای فرهنگ عمومی استان قم در پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) در ساختمان اداری آستان مقدس حضرت معصومه(س) با تاکید بر هم گرایی بین مسئولان در رفع موانع و مشکلات در حوزه فرهنگ عنوان کرد: بدون صمیمت و همدلی بین مدیران و مردم نمی توان در تحقق اهداف قدمی برداشت.

آیت الله سعیدی افزود: وجود سلائق و دیدگاههای مختلف بین مسئولان مانع از افراط و تفریط در امور می شود و می توان به اهداف رهبری در توسعه و پیشرفت دست یافت.

وی با قدردانی از تلاش صادقی استاندار سابق قم تصریح کرد: وی در برنامه های فرهنگی اقدامات خوبی انجام داد و با ملایمت و صبری که داشت توانست بسیاری از امور را به نتیجه برساند.

تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) عنوان کرد:امید است محمدرضا هاشمی سرپرست استانداری قم نیز بتواند در همان مسیری که استاندار سابق گام برداشت قدم بردارد.

وی خاطرنشان کرد: قم دارای ویژگی های خاصی است و دولت ها حساسیت ویژه ای در تحقق توسعه و پیشرفت قم داشته اند، امام خمینی(ره) انقلاب را به پیروزی رساند و آن را از قم به جهان صادر کرد ما نیز باید بتوانیم در اعتلای انقلاب اسلامی همان مسیر را دنبال کنیم.

وی در خصوص حرکت کاروان نمادین بانوی کرامت در قم نیز گفت: این یک حرکت نمادین نیست بلکه نشان دهنده ارادت مردم قم و تبریک گفتن آن ها برای ورود حضرت معصومه(س) به قم است.

تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) عنوان کرد: باید از این حرکت ارزشمند برداشت های فرهنگی خوبی صورت گیرد و مسئولان در این ارتباط با استفاده از ظرفیت های تبلیغی برنامه ریزی کنند.

وی تصریح کرد:مردم قم همواره استقبال خوبی از برنامه های فرهنگی و مذهبی در قم داشته اند و این فرصت مهمی در عرصه فرهنگ به شمار می رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: