• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-884-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم:

روند پرداخت تسهیلات بانکی در حوزه گردشگری قم کند است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: با وجود ظرفیت های اقتصادی روند پرداخت تسهیلات و وام بانکی در حوزه گردشگری قم کند است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری ظهر امروز در سی و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری بیان کرد: بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی موظف هستند موانع را در مسیر رونق تولید رفع و روند پرداخت تسهیل در بخش تولید را تسهیل کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم افزود: برخی از پرونده ها مربوط به ستاد رونق تولید پس از ارزیابی به بانک ها معرفی می شوند اما هنوز پرداخت وام صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: هر پرونده‌ای که به بانک ها معرفی می شود باید دستگاه اجرایی مربوطه روند گذراندن مراحل اداری و دریافت وام را دنبال کند و این پرونده ها هر چه سریع تر تعیین تکلیف شود.

غضنفری خاطرنشان کرد: با وجود ظرفیت های اقتصادی روند پرداخت تسهیلات و وام بانکی در حوزه گردشگری قم کند است.

وی گفت: در بخش رونق تولید در حوزه گردشگری سهمیه 200 میلیارد تومانی تخصیص یافته اما هنوز پرداخت جدی از سوی بانک ها در این بخش نداشته ایم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم اظهار کرد: استان قم دارای بسیاری از ظرفیت های تولیدی در بخش کشاورزی و صنعت و گردشگری است و می تواند تسهیلاتی بیش از 900 میلیارد تومان ابلاغی را جذب کند.

وی گفت: هیچ نوع کوتاهی در مسیر حمایت از تولید پذیرفته نیست و بانک ها نیز باید در پرداخت وام و حمایت ویژه از رونق تولید ملزم به همکاری باشند.

غضنفری عنوان کرد: در توسعه و رونق تولید می توان افزایش اشتغال در حوزه های مختلف را شاهد بود از این رو همه دستگاه‌های اجرایی در جهت رشد تولید و رفع بیکاری و جذب سرمایه گذاری تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: