• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1085-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

سرپرست استانداری قم:

ظرفیت‌های قانونی برای جذب سرمایه‌گذاری استفاده شود


سرپرست استانداری قم با بیان ضرورت کاهش روندهای اداری برای اعطای مجوزهای سرمایه‌گذاری گفت: از ظرفیت‌های قانونی برای جذب سرمایه گذاری استفاده شود.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید محمدرضا هاشمی در بیست و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار کرد: دبیرخانه شورا برنامه ریزی کند تا جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی به طور مستمر و ماهانه برگزار و برای حل مشکلات بخش تولید چاره‌اندیشی شود.

هاشمی با بیان لزوم ایجاد بسترهای حضور بدون دغدغه سرمایه گذاران در استان، اضافه کرد: دستگاههای استان تمام توان خود را بکار برند تا برای هماهنگی و همکاری مجموعه های ذیربط با سرمایه گذاران اقدام شود.

سرپرست استانداری قم گفت: دستگاهها و نهادهای استان با تفسیر قانون به نفع بخش خصوصی می توانند کمک قابل توجهی به رونق تولید و اقتصاد صورت دهند.

وی با تأکید بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در شرایط کنونی کشور، ادامه داد: مدیریت جهادی راه کمک به بخش خصوصی است تا در حوزه اشتغال نیز توفیقات مناسبی به دست آوریم.

رییس شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در بخش دیگری از سخنان خود، در مورد یکی از دستورات جلسه که پیرامون وضعیت  آسانسورها در استان بود، خاطر نشان کرد: استانداردسازی اماکن اقامتی اعم از مهمان پذير، هتل و هتل آپارتمان ها اجباری است و باید بازرسي مستمر بر مسأله رعايت استاندارد در اين اماكن در دستور کار قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه نحوه اخذ هزینه بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی مشغول در شهرک های صنعتی،  نحوه استانداردسازی آسانسورهای هتل ها و هتل آپارتمان ها و نحوه اخذ عوارض مشاغل توسط شهرداری نسبت به هتل ها و هتل آپارتمان ها مود بررسی و بحث قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: