• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9710-887-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

برگزاری نمایشگاه عکس "به رنگ خزان"

به همت جهاد دانشگاهی واحد استان قم با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایشگاه عکس گروهی "به رنگ خزان" در نگارخانه شهید آوینی برپا می‌شود.
 
علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، عنوان کرد: این نمایشگاه از آثار فراگیران دوره مقدماتی عکاسی که در مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم برگزار شد، برپا می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم، تصریح کرد: 9نفر از این فراگیران، به صورت گروهی، نمایشگاهی از آثار خود را در زمینه عکس پائیزی، در نمایشگاه عکاسی به رنگ خزان، در معرض بازدید قرار داده اند.

وی در رابطه با دوره مقدماتی عکاسی که پیش از این در مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم برگزار شد، خاطر نشان کرد: فراگیران در این دوره، طی 24 ساعت، مباحث فنی و مقدماتی هنر عکاسی را آموختند و آثار عکس برخی از این فراگیران، قابلیت حضور در یک نمایشگاه عکاسی را پیدا کرد؛ بنابراین با یک کار گروهی، نمایشگاه "به رنگ خزان" شکل گرفت.

حسینی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را، ترغیب و تشویق علاقمندان به هنر عکاسی دانست و گفت: تمامی کسانی که در این دوره آموزشی عکاسی، شرکت کردند، علی رغم اینکه پیش از این در زمینه عکاسی، هیچ گونه آموزشی ندیده بودند، پس از گذراندن دوره 24 ساعته آموزش عکاسی، موفق به خلق آثاری شدند که قابلیت برگزاری یک نمایشگاه را پیدا کرد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم، بیان کرد: این نمایشگاه جزو اولین نمایشگاه هایی است که از آثار فراگیران دوره مقدماتی برپا شده است؛ البته استعداد و توانمندی این فراگیران  در زمینه عکاسی را نباید نادیده گرفت.

وی گفت: تعداد 30 اثر عکاسی، در این نمایشگاه در معرض بازدید عموم قرار گرفته است؛ نمایشگاه "به رنگ خزان" روز چهارشنبه، 6 دی ماه جاری، ساعت 11 ، آغاز به کار می کند؛ ساعت بازدید نیز، صبح ها 9 تا 13 و عصرها 16 تا 20، در نظر گرفته شده است. 

گفتنی است، این نمایشگاه تا 10 دی ماه جاری در نگارخانه "شهید آوینی" به آدرس، خیابان جمهوری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهت بازدید علاقمندان، دایر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: