• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9710-6087-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

حجت الاسلام روشندل:

قم میزبان نخستین پیش همایش "حوزه‌ی علمیه؛ سنت‌های پایدار" است


مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خراسان خبرداد: قم در دهه‌ی سوم بهمن ماه سال جاری میزبان نخستین پیش همایش "حوزه‌ی علمیه؛ سنت‌های پایدار" است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه‌ی قم، حجت‌الاسلام علی روشندل عصر امروز در نشست خبری همایش ملی "حوزه‌ی علمیه؛ سنت‌های پایدار" که در خبرگزاری حوزه برگزار شد، گفت: خوشبختانه هماهنگی‌ مناسبی بین دو حوزه قم و خراسان وجود دارد. انتظار از ما از اصحاب رسانه و ارباب جراید استان قم این است که با پرداختن بیشتر به همایش «حوزه علمیه؛ سنت های کارآمد» ظرفیت‌های رسانه‌ای این همایش را بالا ببرند تا بتوانیم اطلاع رسانی وسیعی در سطح کشور داشته باشیم.

 مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خراسان تصریح کرد: یکی از مسائل بسیار مهم این همایش، درگیرکردن همه‌ی حوزه‌های کشور بوده‌است که برای این هدف، مجموعه سفرهای استانی را آغاز نموده‌ایم و قم اولین مقصد ما بوده‌است.

وی تصریح کرد: همایش استانی حوزه علمیه سنت‌های کارآمد سال جاری برگزارشد و نتایجی مثبتی از آن به دست آمد و مارا برآن داشت تا این همایش‌را در سطح ملی نیز برگزار کنیم.

روشندل خاطرنشان کرد: همایش ملی حوزه علمیه سنت‌های کارآمد از بهمن‌ماه امسال آغاز و تا مهرماه سال آینده در شهرهای شیراز،قم، تبریز، تهران، اصفهان و مشهد مقدس ادامه پیدا می‌کند و قم در دهه‌ی سوم بهمن ماه سال جاری میزبان نخستین پیش همایش حوزه‌ی علمیه؛ سنت‌های پایدار است.


نگاه خبرگزاری حوزه فراطیفی است
همچنین علی علیزاده دبیر سرویس استانی خبرگزاری حوزه در این نشست با بیان اینکه خبرگزاری حوزه‌ خانه‌ی تمامی جریان‌های حوزوی مورد تایید است، گفت: نگاه خبرگزاری حوزه فراطیفی است و تمام جریان‌های حوزوی انقلابی، اصیل و موردتایید، از این خبرگزرای سهم دارند.

وی با اشاره به اینکه رویکرد خبرگزاری حوزه تعامل با مخاطب و مخاطب محوری است، افزود: در راستای رویکرد مخاطب محوری که در سال‌گذشته شدت بیشتری داشته، تا کنون چندین پویش به راه انداخته‌ایم که آخرین آن "اگر جای رئیس سازمان تبلیغات بودم" بود که بازخوردهای بسیار مفیدی داشت.

علیزاده اظهار کرد: بحث میزبانی نشست‌های تخصصی و هم‌اندیشی با گروه‌های رسانه‌ای طلبگی و حوزوی و نشست‌های خبری همگی در راستای تعامل فعال ما با مخاطب بوده‌است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: