• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-10114-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

انهدام باند قاچاق احشام


جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از انهدام باند قاچاق احشام و دستگیری 3 نفر از اعضای این باند در قم خبر داد. 

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ صیاد درویشی در این رابطه عنوان کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر قاچاق احشام از روستایی در قم به سمت مرز شرقی و کشورهای همسایه، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی استان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بیان کرد: در ادامه مأموران با بررسی های صورت گرفته ضمن تایید صحت موضوع، بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شدند و 3 نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

سرهنگ درویشی با بیان این که دو نفر از افراد دستگیر شده اهل یکی از استان های مرزی و نفر سوم اهل یکی از روستاهای قم بوده و نقش واسطه گری داشته است، تصریح کرد: متهمان قصد داشتند 10 راس احشام از نوع گاو ماده مولد را به مرز شرقی و کشور همسایه منتقل کنند که با هوشیاری پلیس ناکام ماندند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: ارزش احشام قاچاق کشف شده  برابر نظر کارشناسان بیش از 1 و نیم میلیارد ریال بوده است.

وی قاچاق را یکی از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی، رونق بخشی به تولید داخل و رفع دغدغه های اقتصادی و معیشتی مردم است که نیروی انتظامی با مبارزه بی امان با هرگونه قاچاق، تلاش وافری برای تثبیت شعار اقتصاد مقاومتی دارد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: