• شنبه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-1785-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نشست "نوسازی مشارکت و کارآمدی جمهوریت" در قم آغاز شد


دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: سی و پنجمین نشست میان دوره دفتر تحکیم وحدت با شعار نوسازی مشارکت و کارآمدی جمهوریت به مد 4 روز در قم آغاز به کار کرد.

سارا عاقلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با اشاره به برگزاری نشست" نوسازی مشارکت و کارآمدی جمهوریت" عنوان کرد: این نشست از سلسله نشست های میان ‌دوره دفتر تحکیم وحدت است که از 6 بهمن ماه در مجتمع یاوران مهدی (عج) در جوار جمکران آغاز شد.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت افزود: در این نشست 200 تن از اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی و دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور حضور دارند.

وی تصریح کرد:در این نشست برخی از موانع و چالش‌های مشارکت سیاسی-اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران و روش‌های بازسازی و نوسازی آن از طرف اتحادیه دفتر تحکیم وحدت دانشجویان مورد بررسی قرار می گیرد.

عاقلی اظهار کرد:این نشست که تا سه شنبه نهم بهمن ماه سال جاری ادامه دارد برخی از محورهای مهم در گفتمان وحدت و برنامه هایی در حوزه زنان شامل عملکرد معاونت امور زنان و خانواده را مورد ارزیابی قرار می دهد.

وی خاطرنشان کرد: میزگرد تخصصی با حضور نمایندگان مجلس با موضوع افزایش مشارکت و بررسی مسائل روز نیز از جمله برنامه های دیگر این نشست است.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت یادآور شد:این دفتر مباحث محتوایی و مهم را مطابق با اندیشه امام(ره) و پیروی از منویات رهبری بررسی می کند که امسال یکی از موضوعات مهم علاوه بر کارآمدی جمهوریت،موضوع مشارکت در نظام مردم سالار نیز ارزیابی می شود.

وی گفت:آئین افتتاح این نشست با سخنرانی آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر آغاز شد و حجت الاسلام والمسلمین رستمی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاهها سخنران اختتامیه نشست خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: