• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-6314-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مبنای کمپین "به نظر شما کارهای زمین مانده در حوزه چیست" مطالبه‌گری رسانه استسردبیر خبرگزاری حوزه از کمپین مردمی "به نظر شما کارهای زمین مانده در حوزه علمیه چیست" که به تازگی راه‌اندازی شده‌است خبر داد و گفت: همه کمپین‌های خبرگزاری حوزه بر مبنای رسالت اصلی رسانه یعنی مطالبه‌گری راه‌اندازی شده‌اند.

حسن صدرایی عارف در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، از کمپین "به نظر شما کارهای زمین مانده در حوزه علمیه چیست" که به تازگی راه‌اندازی شده‌است خبر داد و عنوان کرد: روز نهم بهمن‌ماه مسئولان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه با مقام معظم رهبری دیدار کردند و در این دیدار ایشان بر اولویت‌بندی و تمرکز روی کارهای زمین‌مانده حوزه علمیه تاکید کردند و این کمپین در راستای سخنان مقام معظم رهبری راه‌اندازی شد.

وی با بیان این‌که کمپین "به نظر شما کارهای زمین مانده در حوزه علمیه چیست" تا دوهفته آینده ادامه دارد، افزود: این کمپین را در سایت رسمی حوزه و صفحات فضای مجازی شروع کردیم و صدها نفر از طلاب و حوزویان شرکت کردند، همزمان مجموعه قابل توجهی از دیدگاه‌‌های مردمی و حوزویان را منتشر و در پایان به مدیران نهادهای حوزوی نیز ارسال می‌کنیم.

سردبیر خبرگزاری حوزه با اشاره به این‌که شروع کمپین‌های خبرگزاری حوزه با آیت‌الله اعرافی بود، بیان کرد: تا کنون کمپین‌های « ما را نقد کنید»، « اگر من جای رئیس دفتر تبلیغات بودم»، « سریال‌های دینی ماه رمضان را چگونه دیدید»، « هر طلبه، یک پیشنهاد» و « من و حاج‌آقا» توسط خبرگزاری حوزه راه‌اندازی شده‌است.

صدرایی عارف اظهار کرد: همه این کمپین‌ها از یک مبنا سرچشمه می‌گیرد و مبنا این است که رسانه اگر مطالبه‌گری نداشته‌باشد، رسانه نیست لذا ما به رسالت اصلی رسانه یعنی نقد و مطالبه‌گری می‌پردازیم و در این کمپین با رعایت حفظ حرمت شخصیت‌ها، دلخوری‌ها و نقدهای مردمی و طلاب حوزه را منتشر می‌کنیم.

وی در پایان با اشاره به این‌که در کمپین‌هایی که داشتیم مخاطب تخصصی یعنی حوزویان، مخاطب ما بوده‌است، گفت: کمپین‌های «من و حاج‌آقا» و « به نظر شما کارهای زمین مانده در حوزه علمیه چیست» فقط منحصر به طلاب نیست و عموم مردم و غیرحوزویان نیز می‌توانند دیدگاه خود را بیان کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: