• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9711-1991-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

لزوم استفاده از روش مقایسه ای در نمایش عملکرد 40 ساله انقلاب اسلامی


تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) گفت: صرف اعلام اینکه در هر دستگاهی از نظام، چه اقداماتی در این 40 سال انجام گرفته است، کفایت نمی کند، بلکه باید به روش مقایسه ای مردم را از اقدامات انجام گرفته در این 40 سال، آگاه کرد، تا شکوه و عظمت خدماتی که در دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام گرفته، به نمایش گذاشته شود.

آیت الله سعیدی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه  "خدمت در پرتو بانوی کرامت" در صحن صاحب الزمان حرم حضرت معصومه(س)، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، عنوان کرد: در برپایی این نمایشگاه، از روش مقایسه ای استفاده شده تا گزارش 40 سال انقلاب اسلامی به سمع و نظر بازدید کنندگان از جمله مردم، زائرین و مجاورین حرم مطهر برسد.

نماینده ولی فقیه در استان قم، افزود: تدبیری در آستان مقدس حضرت معصومه(س) توسط مسئولین امر، اندیشیده شد تا در این نمایشگاه از روش مقایسه ای استفاده شود که مردم ضمن بازدید از آن، عملکرد آستان مقدس قبل از انقلاب و پس از آن را باهم مقایسه کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) تصریح کرد: شایسته است تا تمامی دستگاه های نظام جمهوری اسلامی ایران، در این ایام، به روش مقایسه ای، عملکرد خود را به سمع و نظر برسانند و آن ها را از اقدامات انجام گرفته در این چهل سال، مطلع سازند.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه صرف اعلام اینکه در هر دستگاهی از نظام، چه اقداماتی در این 40 سال انجام گرفته است، کفایت نمی کند، گفت: باید به روش مقایسه ای مردم را از اقدامات انجام گرفته در این 40 سال، آگاه کرد، تا شکوه و عظمت خدماتی که در دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام گرفته، به نمایش گذاشته شود.

وی در پایان ضمن تشکر از رسانه ملی، در رابطه با پخش برنامه های مختلف 40 سالگی انقلاب اسلامی، بیان کرد: یکی از اقدامات بسیار خوبی که در رسانه ملی، در ایام الله دهه فجر انجام می شود، روش مقایسه ای در نمایش عملکرد دستگاه های مختلف کشور، در زمان قبل و بعد از انقلاب اسلامی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: