• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9711-9414-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

در ورودی های قم، نمایشگاه صنایع ‌دستی دایر می‌شود

استاندار قم گفت: در آستانه نوروز، در ورودی های قم، نمایشگاه صنایع ‌دستی دایر می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، بهرام سرمست ظهر امروز در هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم در تالار امام جواد(ع) در استانداری عنوان کرد: توجه به حوزه گردشگری یکی از الویت های قم است.  باید با برنامه محوری، الویت های استان قم را در مسیر رشد و توسعه مورد توجه قرار داد.

وی تصریح کرد: در قم برخی از طرح ها و پروژه های گردشگری، نیمه تمام است که در سال 98 بر اساس الویت بندی، در دستور کار قرار می گیرد.   البته مصوباتی نیز در حوزه گردشگری و یا دیگر عرصه ها وجود دارد که به واسطه کم کاری و کاهلی برخی از دستگاههای اجرایی هنوز عملیاتی نشده است که باید این پروژه ها نیز به خوبی ارزیابی و اجرایی شود.

سرمست گفت: در اجرای تمامی مصوبات و پروژه ها باید بر اساس برنامه ریزی حرکت کرد و از بخش خصوصی نیز به عنوان بازوی اجرایی بهره گرفت.

استاندار قم عنوان کرد: رونق بخش گردشگری و صنایع دستی نیاز به پویایی و حرکتی جدی دارد در این ارتباط باید از تمامی ظرفیت ها بهره گرفت.

وی خاطرنشان کرد: هنرمندان بزرگی در حوزه صنایع دستی در قم فعالیت دارند در این راستا و در حمایت از این ظرفیت،در سال جاری و در آستانه نوروز، در ورودی های قم، نمایشگاه صنایع ‌دستی دایر می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: