• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-10914-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نصب ۳۴ پل عابر پیاده در قم در سال آینده


سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم  از نصب  ۳۴ پل عابر پیاده جدید در سال ۹۸ در سطح شهرخبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی نیک با اشاره به تعداد پل‌های عابر پیاده در سطح شهر قم، اظهار کرد: تاکنون ۵۲ دستگاه عابر پیاده نصب شده ولی بنابر تقاضا و نیازسنجی  انجام شده در ۳۴ نقطه دیگر از شهر باید پل‌های عابر پیاده نصب شود.

وی ادامه داد: نصب ۳۴ پل عابر پیاده را برای سال ۹۸ در دستور کار قرار داده و در حال انجام مراحل لازم برای ایجاد این پل‌ها هستیم.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: از آنجا که در نظر داریم نصب پل‌ها را را با تبلیغات عرشه آن تهاتر کنیم، مباحثی وجود دارد و باید دید انجام این کار به سازمان ما اختصاص پیدا می‌کند یا اینکه از طریق تهاتر تبلیغاتی می‌توان برای آن اقدام کرد.
 
نیک یادآور شد: افزایش پل‌های عابر پیاده مطمئنا به عبور و مرور شهروندان از خیابان‌ها، کاهش تصادفات، امنیت جانی مردم و … کمک خواهد کرد و موجب کاهش تصادفات، به ویژه در بلوارها و خیابان‌های با عرض بالا شده است.
وی با اشاره به استفاده شهروندان قمی از پل‌های عابر پیاده گفت: بعضا عبور شهروندان از عرض خیابان‌هایی که ماشین‌ها با سرعت بالایی در آن تردد دارند و پُل‌های عابر پیاده در آنها تعبیه شده را مشاهده می‌کنیم ولی امیدوار هستیم این مشکل برطرف شده و فرهنگ‌سازی مناسبی صورت بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: