• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-19214-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:

توزیع عادلانه کالاهای اساسی،مانع از رانت خواری می شود

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع عادلانه کالاهای اساسی،مانع از رانت خواری و فساد می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، احمد امیرآبادی فراهانی عصر امروز در جلسه گفتگوی بخش خصوصی و دولت در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم عنوان کرد: در شرایط فعلی اقتصادی، باید توزیع را به بهترین نحو مدیریت کنیم تا نیازهای مردم تامین شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود:جامعه با مشکلات زیادی دست به گریبان است، امروز افرادی به دفتر من مراجعه می کنند که می گویند 5 ماه است گوشت مصرف نکرده اند.

وی بیان کرد: توزیع عادلانه کالاهای اساسی،مانع از رانت خواری و فساد می شود، اگر توزیع نامناسب باشد مشکلات زیادی را به بار می آورد.

امیرآبادی اظهار کرد:در سال جاری با اینکه بیش از سالهای قبل گوشت وارد کشور شد اما به دلیل عدم مدیریت لازم،در برخی از موارد شاهد رانت و ایجاد مشکلاتی برای مردم بوده ایم.

وی گفت:در حال حاضر توزیع نامناسب ارزاق و کالاهای اساسی گریبانگیر کشور شده و نارضایتی هایی را به وجود آورده است که البته بخشی از آن نیز در دست دولت نیست،همه ما وظیفه داریم در این وضعیت به کمک دولت بیائیم و این وظیفه دینی و ملی و انسانی ماست.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:یکی از دغدغه های مهم این است که در انبارهای بندر امام خمینی(ره)،انبوهی از کنجاله سویا را ذخیره کرده اند اما توزیع نمی شود و همین امر موجب گرانی قیمت تمام شده گوشت و مرغ شد.

امیرآبادی گفت:ما انتظار داریم در مسیر حمایت از تولید،وزارت صمت دغدغه های لازم را پیگیری کند،مجلس نیز از برنامه ها و راهبردهای وزارت صمت در رفع مشکلات حمایت می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: