• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 981-1387-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

اقدام آمریکا علیه سپاه، خوش رقصی برای لابی صهیونیست است

مرجع تقلید شیعه با بیان اینکه تروریست دانستن سپاه توسط آمریکا، خوش رقصی برای لابی صهیونیست‌ است، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر نقطه‌ای از جهان و در همه حال با تروریست مخالف بوده و به جنگ با تروریست‌ها رفته است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت الله حسین نوری همدانی صبح امروز در دس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم بگزار شد عنوان کرد: از زمانی که انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست و قدرت پیدا کرد، آمریکا با ایران خصمانه و کینه توزانه رفتارکرده است و همواره توطئه‌های مختلفی علیه ایران طراحی کرده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با وجود همه تهدیدها و تحریم ها در این سال‌ها با توکل برخدا رو به عزت رفته است و قدرتمندتر شده است؛ قدرت ایران بر اساس معنویت برخوردار است و دشمنان از این ظرفیت غافل هستند.

این استاد برجسته حوزه بیان کرد: در طول 40سال اخیر، ایران پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و هر کشوری مانند عراق و سوریه با ایران ارتباط داشته است، قدرت پیدا کرده است؛ هر دولتی که با آمریکا ارتباط داشته است سقوط کرده است و سقوط دولت حسنی مبارک در مصر و قذافی در لیبی نمونه آن است.

وی ادامه داد: آمریکا برای خوش رقصی لابی صهیونیست‌ها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که از اول دارای قدرت بود و همواره در حال خدمت به مردم بوده است را به عنوان تروریست معرفی کرد و این اقدام در کل دنیا محکوم است.

آیت الله نوری همدانی با محکوم کردن اقدام آمریکا علیه سپاه تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر نقطه‌ای از جهان و در همه حال با تروریست مخالف بوده و به جنگ با تروریست‌ها رفته است.

وی با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اضافه کرد: روز به روز محبوبیت و وجهه سپاه پاسداران بیشتر می‌شود و انقلاب اسلامی با استفاده از بازوی قدرتمند سپاه به جنگ با استکبار ادامه می‌دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: