• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-584-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم خواستار شد:

توجه به ظرفيت‌ منطقه ويژه اقتصادی سلفچگان برای توسعه اقتصادی استاناستاندار قم خواستار استفاده از ظرفيت هاي منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان براي توسعه ي اقتصادي استان قم شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی استانداری، بهرام سرمست در جلسه مجمع عمومی منطقه ویژه اقتصادي سلفچگان که در استانداری قم برگزارشد، با اشاره به اثرات مناطق ویژه اقتصادی در توسعه کشور اظهار کرد: مناطق ویژه و آزاد اقتصادی می توانند موتور محرکه اقتصاد باشند.

استاندار قم با بیان ظرفیت های مناسب منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان اضافه کرد: باید طرح هاي اقتصادی برای جلب سرمایه گذار طراحی شود تا شاهد افزیش سرمایه گذاری در اين منطقه اقتصادی و درآمدزایی آن باشیم.

سرمست با تاکید بر ضرورت تامین زیرساخت های حمل و نقل در منطقه اقتصادي سلفچگان ادامه داد: اتصال به راه آهن سراسري و راه اندازی فرودگاه قم می تواند در افزایش تمایل سرمایه گذاران برای ورود به این منطقه نقشی اساسی ایفا کند.

وی همچنین به بودجه ‍‍‍‍‍پیش بینی شده برای سال ۹۸ منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان اشاره و تصریح کرد: باید برای تامین منابع مالی و درآمد ها برنامه ریزی دقیق صورت گیرد.

استاندار قم حضور چهره های شناخته شده و مجرب در حوزه های اقتصادی در هیات مدیره منطقه ویژه سلفچگان را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: باید از ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در ارتقاء وضعيت اقتصادی استان بهره بری کامل شود.

مقام عالی دولت در استان به برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در استان نيز اشاره و خاطر نشان کرد: استفاده از نظرات کارشناسی هیات مدیره منطقه ویژه سفلچگان و بسته های جذب سرمایه گذار در این همایش از برنامه های استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: