• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-3785-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم:

سناریوی آمریکا در تروریست خواندن سپاه، به شکست می‌انجامد

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم گفت: سناریوی آمریکا در تروریست خواندن سپاه همچون دیگر سناریوهای گذشته اش، به شکست می انجامد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه، سرهنگ قاسم بابایی شامگاه شنبه در همایش تجلیل از چهره‌های شاخص هنر انقلاب قم در تالار مرکزی قم با گرامیداشت یاد و خاطره 2 هزار شهید هنر انقلابی عنوان کرد: هنرمند انقلابی دارای دغدغه های زیادی در صیانت از ارزشهای دینی و انقلابی است. هنر انقلابی، دارای تعهد و پایبندی به ارزش هاست و جایگاه مهمی در تبیین ارزشهای انقلابی و دینی دارد.

وی اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در شناسایی هنرمندان انقلابی و توجه به هنر انقلابی، اهتمام ویژه ای داشته است و این هم افزایی و همراهی با هنرمندان انقلابی،قابل تقدیر است.

بابایی با اشاره به سیل اخیر در کشور بیان کرد: هر چند این سیل، خسارات و تلخی هایی را برای هموطنان ما به همراه داشت، اما می توان این تهدید را به فرصتی مهم برای بیان زیبایی های تمدن های غنی اسلامی و ایرانی تبدیل کرد.

وی گفت: سازمان بسیج هنرمندان در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب و آمادگی برای طلوع ولی عصر، ضمن رصد و ارزیابی مسیر پیموده شده و تجربیات گذشته با بررسی شرایط روز، مهم ترین ظرفیت جامعه هنری جوانان هنرمند انقلابی و متعهد و پای کار می داند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم افزود: ما برآنیم تا از مهم ترین آسیب، که بی توجهی به شعارهای انقلاب است عبور کنیم و تکالیف خود را که برگرفته از قرآن کریم، سیره اهل بیت(ع) و در مطالبات به حق رهبری و حکیمانه و فقیهانه است تحقق بخشیم.

وی بیان کرد: بسیج هنرمندان در راستای تحقق گام دوم انقلاب، توجه زیادی به مسجد محوری و عمق بخشی به فعالیت های هنرمندان انقلابی در عرصه تعهد و اعتقادات دارد و با تشکیل و با راه اندازی هسته های هنری در مساجد در تحقق گام دوم انقلاب گام برمی داریم.

بابایی در ادامه پیرامون اقدام اخیر ترامپ عنوان کرد: حماقت امریکائی ها در واقع یک کمپین انتخاباتی برای نتانیاهو بود؛ آرمان اصلی سپاه، دفاع از مرز و بوم و مقابله با تروریسم است هر چند آمریکا با این اقدام دنبال سناریوهای قبلی خود بود.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم بیان کرد: در این کمپین انتخاباتی از سوی آمریکا، نه تنها شاهد تضعیف اتحاد مردم نشدیم بلکه این سناریو  موجب موجب اتحاد و همدلی و انسجام بسیج جهانی علیه استکبار جهانی شد.

وی گفت: سناریوی آمریکا در تروریست خواندن سپاه همچون دیگر سناریوهای گذشته اش، به شکست می انجامد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: