• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-12714-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

ارسال نهمین محموله کمک‌های مردمی قم به مناطق سیل زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم مشارکت بیش از 15 میلیارد ریالی مردم قم در کمک به سیل زدگان کشور و ارسال نهمین محموله کمک به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم؛ دکتر محمد گل فشان با تقدیر از مشارکت پرشور و آکنده از همدلی مردم شریف قم در کمک به سیل‌زدگان اظهار کرد: نهمین محموله کمک های غیره نقدی مردمی در قالب سه کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی با بیان اینکه هدایای جمع آوری شده توسط خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان پس از تفکیک و بسته بندی به مناطق سیل زده ارسال شده است. افزود: این محموله؛ شامل، آب معدنی، پوشاک، پتو، مواد شوینده، بسته‌های بهداشتی، اقلام غذایی و کنسروجات بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به درخشش مردم قم در اعتماد به جمعیت هلال احمر، بیان کرد: سهم مشارکت مردم استان قم در جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی تا کنون بیش از 15 میلیارد ریال بوده است.

گل فشان با اشاره به ادامه جمع آوری کمک های مردمی، گفت: عموم مردم می توانند کمک‌های نوع دوستانه خود را از قبیل؛ موادغذایی که زمان مصرف بیش از 6 ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی و یا خانه های هلال مستقر در مساجد استان تحویل دهند.

وی ادامه داد: مردم نوع دوست استان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد تمام بانکها واریز کنند و یا به شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت به نام هلال احمر و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه واریز کنند؛ همچنین شماره گیری کد دستوری #۱۱۲ *۷۸۰ * از دیگر راههای واریز کمکهای نقدی به سیل زدگان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: