• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-4185-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

طرح جمع‌آوری معتادين متجاهر باید تداوم داشته باشد


استاندار قم بخش قابل توجهي از كاهش آمار سرقت را نتيجه اجرای طرح جمع آوری معتادين متجاهر دانست و گفت: اجرای اين طرح بايد تداوم داشته باشد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی استانداری، بهرام سرمست با بيان اينكه در حوزه مبارزه با مواد مخدر، دستگاه هاي دولتي بايد ابتكار عمل داشته باشند، افزود: فرمانداري و  نيروي انتظامي قم در اين حوزه محوريت دارند؛ ولي همه  ادارات مرتبط بايد برنامه خود را معرفي و پس از تصويب در ستاد، براي تحقق آن تلاش كنند.
وي با بيان اينكه اقدامات بسيار خوبي در راستاي كاهش سرقت در ايام نوروز 98 صورت گرفت افزود: از اقدامات مسئولان امنيتي و ناجا در اين زمينه قدردانيم.
مقام عالي دولت در استان بخش قابل توجهي از كاهش سرقت در ايام نوروز را به دليل اجراي طرح جمع آوري معتادين متجاهر دانست و تصريح كرد: اين طرح بايد با غربالگري افرادي كه قابليت بازگشت پذيري به جامعه را دارند ، تا 6 ماه تمديد شود.
استاندار قم گفت: بايد از ظرفيت هاي موجود براي بكارگيري روانشناس در كمپ هاي ترك اعتياد و نيز افزايش نشاط در بين معتادين در راستاي جلوگيري از بازگشت آنها به دام اعتياد استفاده شود.
سرمست با تاكيد بر استخراج گزارشات دقيق، علمي و ميداني از آسيب هاي اجتماعي افزود: در مقام مسئوليت خوب است بدبينانه نگاه كنيم و همه ي تلاش خود را در جهت حل مشكلات به كار ببريم؛ ولي در فضاي رسانه اي نبايد خانواده ها را دچار دغدغه ي بيش از حد كنيم.
استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر مقایسه ی استان قم با سایر استان ها در حوزه ی عملکرد گفت: جذب حمایت ستاد مرکزی مبارزه با مواد مخدر کشور نیز باید در دستور کار باشد.
سرمست همچنین فعالسازی شورای فرعی شهرستان و کمیته های تخصصی در راستای بررسی کارشناسی طرح ها را خواستار شد و گفت: مسائل کارشناسی شده باید برای تصویب در جلسه ی شورا مطرح شوند


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: