• جمعه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-4985-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مشاور عالی فرمانده کل ارتش:

دستان ارتش و سپاه هیچ گاه از یکدیگر جدا نمی‌شود

مشاور عالی فرمانده کل ارتش گفت: دستان ارتش و سپاه،در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب،هیچ گاه از یکدیگر جدا نمی شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، امیر رضا خرم طوسی ظهر پیش از خطبه های نماز جمعه قم در مصلی قدس عنوان کرد:ارتش خود را خادم نظام و انقلاب اسلامی و مردم می داند و افتخار ارتش مکتبی بودن، انقلابی بودن و سرباز نظام بودن است.

مشاور عالی فرمانده کل ارتش افزود: ارتش،رسالت مهمی را در برابر نظام و مردم عهده دار است و رسالت خطیر جهاد توسط ارتشیان، آن ها را از وظایف دیگرشان باز نداشته و در زمان صلح ما را از خدمت رسانی و کمک رسانی به مردم غافل نکرده است.

وی اظهار کرد: قانون اساسی تشکیل ارتش و سپاه را براساس مکتب و دین اسلام می‌داند و دستان ارتش و سپاه،در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب،هیچ گاه از یکدیگر جدا نمی شوند.

خرم طوسی بیان کرد:جاهلان و دنیاپرستان با تروریست خواندن سپاه،در واقع بر محبوبیت سپاه در کشور افزودند، ما نیز در کنار همرزمان سپاهی خود همچون گذشته یکپارچه و همدلانه به خدمت می پردازیم.

وی گفت: دستان ارتش و سپاه،در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب،هیچ گاه از یکدیگر جدا نمی شوند و در کنار هم خواهند ماند، سپاه عصاره ملت شریف ایران است و همچون سایر نیروهای مسلح،مسیر مقابله با سلطه گران در جهان را ادامه می دهد.

وی عنوان کرد:نظام جمهوری اسلامی آرزوی حق جویان بوده است که سالیان متمادی این آرزو را داشتند و همه باید قدردان این نظام الهی باشیم.

وی عنوان کرد:سپاه و ارتش انگیزه خدمت به مردم و نظام را از فرماندهی معظم کل قوا می‌گیرند از این رو اقداماتشان همواره متعالی تر از قبل است و همواره در عرصه‌های مختلف پشتیبان نظام اسلامی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: