• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-1814-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون استاندار قم:

مهمترین اولویت استان قم در رونق تولید،جذب سرمایه گذاران است

معاون استاندار قم گفت: امسال مهم ترین الویت استان قم در رونق تولید، جذب سرمایه گذاران در اجرای پروژه های اقتصادی و احیای واحدهای صنعتی تعطیل شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری ظهر امروز در اولین جلسه رفع مشکلات برق شهرک های صنعتی قم و واحدهای تولیدی در سالن امام جواد(ع) استانداری عنوان کرد: بدون حضور سرمایه گذاران، نمی توان در زمینه های اقتصادی به رشد و شکوفایی رسید و بدون مشوق های تشویقی نیز، نمی توان در جذب سرمایه گذار موفق بود.

معاون استاندار قم افزود: امسال مهم ترین الویت استان قم در رونق تولید،جذب سرمایه گذاران در اجرای پروژه های اقتصادی و احیای واحدهای صنعتی تعطیل شده است.

وی اظهار کرد: با تدبیر استاندار قم، امسال در جهت پذیرش سرمایه گذار، امکانات و زیرساختهای لازم فراهم می شود که یکی از زیرساختهای مهم، تامین برق است.

غضنفری بیان کرد:اگر به دلیل مشکلات تامین برق و یا تعرفه ها، سرمایه گذاران قادر به سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی قم نباشند، بسیاری از واحدها متوقف خواهد شد، تامین برق واحدهای صنعتی و کاهش تعرفه ها، لازمه ورود سرمایه گذاران به قم است.

وی گفت: در شهرک صنعتی شکوهیه، 2 برابر ظرفیت موجود، انشعاب برق واگذار شده است و اگر واحدهای راکد فعال شود با کمبود شدید برق در آینده نزدیک مواجه می شویم و باید در این باره نیز تدبیر شود.

معاون استاندار قم افزود: یکی از ظرفیت های مهم سرمایه گذاری در قم، حوزه گردشگری است، در این زمینه باید زیرساختهای لازم جهت جذب سرمایه گذار به سمت طرح های گردشگری فراهم شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر تعرفه های اماکن گردشگری، به صورت تجاری محاسبه می شود که باید این تعرفه ها در جهت حمایت از سرمایه گذار، تعدیل شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: