• پنجشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-714-5
  • خبرنگار : 57010
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آماده باش تاکسی‌های سواری جهت خدمت رسانی در شب های قدر


مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: پیش‌بینی شده است در شب‌های قدر از ساعت ۱۲ شب تا بعد از اذان صبح، خط واحدها، دستگاه‌های ون و تاکسی‌های سواری شهروندان را در نقاط مختلف شهر جا‌به‌جا سازند.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مرتضی عزتی پیرامون اقدامات در نظر گرفته شده به منظور رفاه حال شهروندان قمی در شب‌های قدر اظهار کرد: در شب‌های قدر از ساعت ۱۲ شب تا بعد از اذان صبح ۵۰ دستگاه ون در تقاطع عمار یاسر، چهارمردان و میدان شهدا به زائران و شهروندان خدمت‌رسانی کنند.

وی ادامه داد: همچنین ۷۰ دستگاه ون در خیابان ارم از شبستان تا چهار راه شهدا و ۱۵ دستگاه ون از میدان شهید مطهری تا جمکران به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند.۷، همچنین  دستگاه تاکسی سواری از تقاطع ارم_ شبستان به خدمت‌رسانی به زائران بپردازند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم بیان کرد: در شب‌های قدر ۸۰ دستگاه خط جمکران از چهارمردان و تقاطع عماریاسر به سمت درب ۲ جمکران و ۱۰ دستگاه ون از شبستان به سمت کوه خضر حرکت می‌کنند و چند دستگاه ون نیز برای جابه‌جایی سالمندان از پایین کوه خضر به سمت بالای کوه خضر در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه 300 دستگاه تاکسی گردشی در شب‌های قدر جهت جابجایی شهروندان در نقاط مختلف شهر، آماده باش هستند،  افزود: کلیه نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی در شب‌های قدر از ۱۲ شب تا بعد از اذان صبح در حالت آماده باش  بوده و بر سیستم حمل و نقل تاکسیرانی نظارت می‌کنند.

عزتی با اشاره به اینکه در تقاطع چهار راه بازار و سه راه بازار حضور تاکسی‌های سواری پیش‌بینی شده است افزود: در مجموع در لیالی قدر تاکسی‌های گردشی در اطراف حرم حضور داشته و نقاط شلوغ را سرویس‌دهی می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: