• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-4614-5
  • خبرنگار : 57010
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نرخ جدید کرایه تاکسی در قم اعلام شد


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم  از اجرای مصوبه شورای شهر در خصوص کرایه تاکسی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: توزیع برچسب‌های جدید بر روی حدود ۶ هزار تاکسی قم  آغاز و از تاریخ ۱۰ خرداد، نرخ جدید قابل دریافت است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مرتضی عزتی با اشاره به افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها گفت: نرخ های جدید کرایه تاکسی از روز جمعه مورخ ۱۰ خرداد اعمال شد و رانندگان ملزم به رعایت نرخ های اعلام شده از سوی این سازمان هستند.

وی  با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی، کارشناسی و تدوین شد، افزود: نرخ های کرایه تاکسی پس از تصویب و تایید لازم الاجرا است.

عزتی  اظهار کرد: هیچ راننده ای حق ندارد افزون بر نرخ قانونی و مصوب اعلام شده از مسافران کرایه اخذ کند با این حال اگر احیاناً افرادی خودسرانه نسبت به افزایش نرخ مصوب اقدام کنند، مسافران می‌توانند با به خاطر سپردن کد یا شماره پلاک این خودروها و تماس با شماره تلفن ۳۶۶۲۸۸۰۰  و یا پیامک ۳۰۰۰۵۱۳۳ شکایت خود را به واحد بازرسی و شکایت تاکسیرانی اعلام و پاسخ آنرا بعد از رسیدگی نیز دریافت کنند .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم، ادامه داد: مصوبه نرخ کرایه تاکسی امسال بر پایه مدل اقتصادی تاکسیرانی و بر پایه محاسبات قیمت تمام شده سفر بوده است .

عزتی در ادامه گفت: رانندگان تاکسی همواره در خدمات رسانی به مردم شهر قم پیشرو بوده اند و با ایثارگری خویش به شهر و شهروندان یاری رسانده اند، از تمامی آن ها که همکاری و همراهی بسیار سنجیده و ارزشمندی با سازمان تاکسیرانی و مردم داشته و از افزایش نرخ کرایه، پیش از زمان اعلام رسمی، خودداری کردند سپاسگزاریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: