• سه شنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 983-5587-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نجفی قدسی:

لشکر فاطمیون پرچم بلندی برافراشتمدیر دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) با بیان اینکه ملت افغانستان ملت غیوری هستند تصریح کرد: شیعیانی که از ابتدای انقلاب تاکنون با ما همراه بودند در مصاف با دشمنان داعشی هم خوش درخشیدند؛ لشکر فاطمیون پرچم بلندی برافراشت و ما افتخار می‌کنیم که در ملت افغانستان چنین رشادت‌هایی وجود دارد.
 

به گزارش ایسنا منطقه قم، مرتضی نجفی قدسی، شامگاه گذشته(۱۳ خردادماه) در جمع خانواده‌های شهدای مدافع حرم در دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) گفت: همه ما مسلمین از ملیت‌های مختلف تحت لوای پرچم واحدی هستیم و روزی که خمینی کبیر این پرچم را برافراشتند با نیت خالص این حرکت را آغاز کردند.

وی با اشاره به نامه آیت‌الله حکیم به امام درباره انقلاب که بعد از ماجرای سخنرانی امام در فیضیه انجام شد، افزود: امام در جواب آیت الله حکیم فرمودند من «احدی الحسنین» تصمیم خود را گرفته‌ام یعنی یا پیروز و یا شهید می‌شوم و در هر دو حال پیروز هستم؛ امام با این قصد خالص ملت ایران و ملت‌های منطقه را بیدار کرد.

نجفی قدسی با بیان اینکه ملت افغانستان ملت غیوری هستند تصریح کرد: شیعیانی که از ابتدای انقلاب تاکنون با ما همراه بودند در مصاف با دشمنان داعشی هم خوش درخشیدند؛ لشکر فاطمیون پرچم بلندی برافراشت و ما افتخار می‌کنیم که در ملت افغانستان چنین رشادت‌هایی وجود دارد.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با اشاره به رشادت های سرداز سلیمانی عنوان کرد: سردار سلیمانی چنان درخشیده که دشمن از نام او در هراس است؛ او از بازوان پرتوان رهبر انقلاب است.

وی با تصریح بر اینکه انقلاب امروز در تمام کشورهای منطقه نفوذ دارد، گفت: امروز حزب الله لبنان به تنهایی برای اسرائیل کافی است؛ اسرائیل در آخرین جنگ، دو روز نتوانست با ملت در محاصره غزه بجنگد؛ اینها از برکت انقلاب است. 

نجفی قدسی بیان کرد: به برکت انقلاب ۴۰ سال است که ما آمریکا را ناامید کردیم و به تعبیر مقام معظم رهبری او را از منطقه بیرون خواهیم کرد؛ ما باید همیشه گوش به فرمان رهبری باشیم در این صورت از مشکلات خواهیم گذشت؛ ما مفتخریم که امروز چنین رهبری بر منطقه و کشور ما حاکمیت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: