• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 983-6187-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

برگزاری "دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال" در قم


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه، میزبانی استان قم در برگزاری نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال یک اتفاق بسیار خوب و فرصت مناسبی است، گفت: این نمایشگاه آورده های مثبت و سازنده ای در رونق کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی برای استان خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید موسی حسینی کاشانی، امروز در نشست خبری که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، برگزار شد، ‌با اشاره به برگزاری "دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال" برای اولین بار در قم، عنوان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال، این است که بستری مناسب برای علاقمندان و متخصصان فضای مجازی جهت تبادلات بیشترفراهم شود تا در این راستا به تولید محتوا برسند.

وی بیان کرد: نمایشگاه هایی که در این راستا، پیش از این برگزار می شد، اکثرا مخاطب عام داشتند، اما نمایشگاه "توسعه کسب و کارهای فرهنگی" یک نمایشگاه تخصصی است که مخاطب اصلی آن کسانی هستند که در زمینه فضای مجازی فعالیت داشته و علاقمند به این حوزه هستند.

حسینی کاشانی گفت: دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال با شعار و محوریت "توسعه کسب و کارهای فرهنگی" جهت ایجاد کسب و کار و تبادلات بین متخصصان این امر، ‌به میزبانی استان قم برگزار می شود، این نمایشگاه با مساعدت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و اجرای مجمع ناشران دیجیتال اسلامی برپا خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: شرکت های نوپا و استارت آپ ها می توانند از این فرصت استفاده کرده و به تولید محتوا برسند، چرا که هدف اصلی از برگزاری چنین نمایشگاه تخصصی، رسیدن به یک محصول و تولید محتوا است.

حسینی کاشانی با بیان اینکه، میزبانی استان قم در برگزاری چنین نمایشگاهی یک اتفاق بسیار خوب و فرصت مناسبی است، گفت: این امر، یک حرکت جدی برای قم بوده و امیدواریم آورده های مثبت و سازنده ای برای استان در رونق کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی  داشته باشد.

وی ادامه داد: معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز مدیریت حوزه های علمیه، صدا و سیما، جامعه المصطفی، مرکز ملی فضای مجازی و همراه اول، پشتیبانان و شرکت کنندگان در برپایی این نمایشگاه هستند.

حسینی کاشانی عنوان کرد: اگرچه این نمایشگاه بیشتر مخاطب خاص دارد اما اصحاب رسانه و عامه مردم نیز می توانند از نمایشگاه "توسعه کسب و کارهای فرهنگی" بازدید کنند، پرداختن به موضوع فضای مجازی و مسائلی از این قبیل، جزو مطالبات ما از اصحاب رسانه است. 

وی یادآور شد: نمایشگاه "توسعه کسب و کارهای فرهنگی" با حضور مجموعه ی فعالین مجازی از 28 تا 31 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه های استان قم، دایر است، امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه، فعالان این عرصه به یک هم افزایی رسیده و قراردادهای چند جانبه بین این شرکت ها منعقد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: