• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-12014-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

شهرک‌‌های صنعتی خصوصی، ظرفیت مهمی در اشتغال و سرمایه‌گذاری است

استاندار قم گفت: ایجاد شهرک‌ های صنعتی خصوصی،ظرفیت مهمی در اشتغال و سرمایه گذاری است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، بهرام سرمست عصر امروز در دهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرک صنعتی شکوهیه قم عنوان کرد:یکی از سیاست های محوری دولت،توسعه شهرک های صنعتی خصوصی است. ایجاد شهرک‌ های صنعتی خصوصی، ظرفیت مهمی در اشتغال و سرمایه گذاری است.

وی اظهار کرد:از سرمایه گذاران در جهت راه اندازی شهرک های تخصصی اقتصادی حمایت می شود تا بتوان اشتغال و تولید را افزایش داد.

سرمست بیان کرد:سرمایه گذاران برای حضور در عرصه های اقتصادی با مشکلات و موانعی مواجه اند که رفع دغدغه های آنان نیاز به فضای همدلی و همراهی دارد.

وی گفت:رونق تولید،گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی است و باید در جهت رونق تولید،از سرمایه گذارانی که دارای اهلیت و تعهد هستند حمایت شود.

استاندار قم افزود:بازدید میدانی واحدهای تولیدی یکی از وظایف مهم مدیران در جهت شناسایی مشکلات و آسیب هاست.

وی بیان کرد:برخی از قوانین و بروکراسی ها،لطمات زیادی به رونق تولید و جذب سرمایه گذار وارد می کند که این قوانین نیز در سطح کلان مورد ارزیابی قرار بگیرد.

سرمست اظهار کرد:باید تصمیمات آگاهانه و بر اساس واقعیات گرفته شود تا موانع را به طور جدی و از مسیر قانونی و بر اساس مستندات رفع شود.

وی عنوان کرد:تشکل های صنفی و سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و کارفرمایان حق دارند مشکلات و مطالبات خود را بیان کنند و ما نیز وظیفه داریم به آن رسیدگی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: