• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-12314-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:

نقش مهم نمایشگاه‌های تخصصی، در رونق کسب و کار در فضای مجازیوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برپایی نمایشگاههای تخصصی، نقش مهمی در معرفی و رونق کسب و کار در فضای مجازی دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سیدعباس صالحی در حاشیه بازدید از غرفه‌های مختلف دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این نمایشگاه می‌تواند فرصت هم‌افزایی و آشنایی برای تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال را فراهم کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: برپایی نمایشگاههای تخصصی، نقش مهمی در معرفی و رونق کسب و کار در فضای مجازی دارد.

وی اظهار کرد:نمایشگاه، هم افزایی میان شرکت ها و تولیدکنندگان بزرگ محتوا در فضای مجازی را افزایش می دهد که می تواند منجر به تولید محتوا شود.

صالحی عنوان کرد:همچنین این هم افزایی می‌تواند منجر به تولیدهای ثانوی شود، برپایی نمایشگاه در قم، کارکردهای چندگانه‌ای دارد ؛نمایشگاه‌های قبلی در تهران برپا می‌شد ولی با برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها در استان ها این نگاه که ایران فقط تهران نیست را ترویج می کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: قم به عنوان پایگاه دین و نظام و انقلاب است و طبعا در زیست بوم فضای مجازی معنای خود را دارد.

وی افزود:گام دوم انقلاب باید در این زیست بوم جدید یعنی فضای مجازی تعریف شود و قم و حوزه به عنوان موسس گام اول انقلاب در تحقق گام دوم انقلاب هم می‌تواند نقش موثری ایفاء کند.

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال از ٢٨ تا ٣١ خرداد در محل دائمی نمایشگاه قم برپا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: