• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-11014-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نشاط اجتماعی،آسیب‌ها و بزهکاری‌ها را کاهش می دهد

سرپرست معاونت سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری قم گفت: نشاط اجتماعی،آسیب ها و بزه کاری ها را در جامعه کاهش می دهد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمدرضا گروسی امروز در در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان قم در تالار امام جواد (ع) استانداری عنوان کرد: اقدامات خوبی در حوزه نشاط اجتماعی و اشتغال و ازدواج جوانان در قم انجام شده است که باید تداوم داشته باشد.

سرپرست معاونت سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری قم با بیان اینکه نشاط اجتماعی،آسیب ها و بزهکاری ها را در جامعه کاهش می دهد، گفت: توسعه زیرساختهای فرهنگی و اجتماعی و ورزشی می تواند نوید بخش نشاط اجتماعی و رفع مشکلات باشد.

گروسی بیان کرد:برنامه ریزی برای جوانان و اوقات فراغت نباید مختص به فصل تابستان باشد، همچنین لازم است با پرهیز از موازی کاری،برای ورزش و برنامه های فرهنگی جوانان برنامه ریزی کنیم.

وی عنوان کرد:هر چه برنامه های فرهنگی و ورزشی در طول سال بیشتر مورد توجه باشد نشاط اجتماعی بیشتری ایجاد خواهد شد.

سرپرست معاونت سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری قم خاطرنشان کرد:توسعه ورزش همگانی نیز تاثیر به سزایی در این نشاط و شادابی دارد و همه سازمان ها در جهت توسعه زیرساختهای ورزش همگانی مشارکت کنند.

وی بیان کرد:دعوت از قهرمانان ورزشی و معرفی آن ها به نسل جوان دارای اهمیت زیادی است و موجب الگوسازی در جوانان می شود.

گروسی گفت:یکی از مشکلات جدی جوانان،اشتغال است که در ازدواج آن ها نیز اثرگذار است،در این باره پرداخت تسهیلات مناسب و حمایت های ویژه می تواند بیکاری را کاهش دهد همچنین لازم است برای پرداخت وام ازدواج نی تمهیدات خوبی اندیشیده شود.

سرپرست معاونت سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری قم بیان کرد:در حوزه رفع مشکلات اقتصادی باید به مشاغل خانگی؛بها داده شود در این باره بر روی 4 هزار شغل خانگی به ویژه در سطح روستاها برنامه ریزی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: