• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12714-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

كشف 650 کیلو مواد مخدر و انهدام 2 باند قاچاق در قمجانشین فرمانده انتظامی استان قم از كشف حدود 650 کیلو مواد مخدر و انهدام 2 باند قاچاق در تیر ماه سال جاری در قم خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ صیاد درویشی درخصوص عملكرد فرماندهي انتظامی استان در زمينه كشف مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، اظهار کرد: با اقدامات ويژه صورت گرفته توسط ماموران اين فرماندهي از ابتدای تیرماه تاکنون حدود 650 کیلو انواع مواد مخدر در قم کشف شده است.

وی با بيان اين که 90درصد مواد مخدر در محورهاي مواصلاتي کشف شده است، گفت: ترياک با 645 كيلو، حشيش با یک کیلو و 165 گرم و هروئین حدود 500 گرم به ترتیب بیشترین سهم را در کشفیات دارند.

اين مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در مجموع کشفیات مواد افیونی 434 درصد رشد داشته است به انهدام 2 باند قاچاق تهیه و توزیع مواد مخدر در ماه جاری اشاره کرد و بر اجرای طرح پاكسازي نقاط آلوده و مقابله با توزيع كنندگان و خرده فروشان مواد مخدر و همچنين جمع آوري معتادان متجاهر در سطح استان تاکید کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری 16 خرده فروش مواد مخدر در قم، گفت: يكي از اقدامات موثري كه در زمينه مقابله با توزيع كنندگان مواد مخدر با هماهنگي دستگاه قضائي استان در دستور کار قرار دارد طرح پلمب كردن اماكن متعلق به اين افراد است كه در واقع مي تواند ضربه مهلكي به آنان بزند.

درویشی با بيان اينکه پليس و دستگاه ها و نهادهاي مرتبط با رویکرد مراقبت بیشتر و ورود جدی تر برای برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر اهتمام دارند، تصريح کرد: کسب این موفقیت ها مرهون هماهنگی بسیار خوبی است که در استان وجود دارد، بنابراين از دستگاه قضائی و همچنين شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که به خوبی همکاران پلیس را پشتیبانی می‌کنند باید قدرداني کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: