• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12814-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

فعال شدن آزمایشی ۳۳ ترددشمار در ورودی‌های شهر قم

رئیس مرکز هوشمندسازی ترافیک شهرداری قم گفت: همه ورودی‌های فرعی و اصلی شهر به دوربین‌های تردد شمار مجهز شده و تا امروز بیش از ۹۵ درصد کار انجام و دوربین‌ها به‌صورت آزمایشی فعال است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری، اکبر قلیچ با اشاره به اهمیت اطلاعات و آمار دقیق برای کنترل و مدیریت ترافیک، اظهار کرد: یکی از شرایط مدیریت و کنترل ترافیک به شکل مطلوب، داشتن آمار دقیق برای تحلیل و حل گره‌های ترافیکی شهر است.

وی استفاده از تجهیزات مدرن و به‌روز را فراتر از یک نیاز دانست و افزود: بدون در اختیار داشتن امکانات به روز نمی توانیم به اطلاعات صحیح دست پیدا کرده و باید همگام با دنیا و علم روز پیش برویم.

رئیس مرکز هوشمندسازی ترافیک شهرداری قم با تحلیل موقعیت استراتژیک و زائرپذیری استان قم، عنوان کرد: شهر قم به خاطر زائر پذیر بودن و حضور میلیونی زائران در مناسبت‌هایی مانند نیمه شعبان، ایام نوروز و غیره نیازمند مدیریت و کنترل ترافیک هوشمند است.

قلیچ از نصب ۳۳ تردد شمار در همه ورودی های شهر قم خبر داد و گفت: از سال ۹۲ تا ابتدای امسال تنها سه دستگاه تردد شمار در منطقه ۷۲ تن، عوارضی قم تهران و پارک‌سوار شمالی نصب بوده و همه آمار ورودی و خروجی استان به‌صورت غیرعلمی جمع‌آوری می‌شده است.

رئیس مرکز هوشمند سازی ترافیک شهرداری قم تجهیز همه ورودی‌های شهر به تردد شمار را گام بزرگی در مدیریت هوشمند ترافیک در شهر دانست و خاطرنشان کرد: همه ورودی‌های فرعی و اصلی شهر به دوربین‌های تردد شمار مجهز شده و تا امروز بیش از ۹۵ درصد کار انجام‌شده و دوربین‌ها به‌صورت آزمایشی فعال هستند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: