• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12914-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

باید جوانان در پست‌های مدیریتی بکارگیری شوند

رییس مرکز آموزش و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت: در برنامه ششم توسعه تاکید بسیاری برای استفاده از مدیران زن و جوان شده است و باید جوانان در پست‌های مدیریتی بکارگیری شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، رضا دلاوری صبح امروز در همایش کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاد دانشگاهی عنوان کرد: طبق بخشنامه‌ای که به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده، دوره‌های ویژه برای افزایش مهارت‌های مدیران زن و جوان برنامه ریزی شده است و باید این مدیران در دوره‌ها حضور یابند.

وی افزود: در برنامه ششم توسعه تاکید بسیاری برای استفاده از مدیران زن و جوان شده است و باید این موضوع مورد توجه قرار بگیرد تا مدیران زن و جوان به بالا بردن سطح کیفی دانش مدیریتی خود اقدام کنند.

رییس مرکز آموزش و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم بیان کرد: دوره‌های آموزشی مدیران صرفا توسط مرکز آموزش و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار می‌شود و دستگاه‌های اجرایی نمی‌توانند دوره‌های آموزشی و ارتقا مهارت برای مدیران خود برگزار کنند.

وی ادامه داد: در دوره‌های کانون ارزیابی و توسعه شایستگی، 7نوع شایستگی در نظر گرفته شده است و برای هر کدام چندین دوره ویژه برگزار می‌شود که ارتقا سطح مدیریتی بسیار مفید و ارزشمند است.

دلاوری گفت: با توجه به تاکیداتی که در برنامه ششم توسعه بر استفاده از مدیران جوان شده است، انتصاب مدیران با 25سال سابقه و یا مدیران بالای 45سال سن، با محدودیت‌هایی مواجه است و باید استفاده از جوانان در پست‌های مدیریتی مورد توجه وِیژه قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: